2733
2734
عنوان

خریدای عیدم تیپ بیرونم کلا شد ۱۸۰باورتون میشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 133 پست
کیف 65 کفش75 سلامت باشی 💞

ب دل خوش بپوشی عزیزم خیلی شیک و عالی 

البته از نظر برخی کاربران اگه گرونتر باشه شیکتره خخخخ

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب دل خوش بپوشی عزیزم خیلی شیک و عالی  البته از نظر برخی کاربران اگه گرونتر باشه شیکتره خخخخ

من الان میتونستم اینارو گرونتربگم و براش چه چه وبه به کنن ولی قیمت اصلیو گفتم .چن ماهی استفاده میکنم وتمام بهتر ازاینه ی کیف مارک بخرم دوسال دستم باشه چرا؟چون مارکه هیچیش نمیشه. کلا ملت هرچی گرونتر باشه حتی زشتم باشه میگن قشنگه

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

منم مثل خودتم همیشه مانتوم رو توی حراج شهریور میخرم مثلا امسال خریدم ۶۵.جنسشم خوبه.بنظرم همیشه ارزون بودن نشونه بی کیفیت بودن نیست.مهم زمان خرید هست.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2731
منم مثل خودتم همیشه مانتوم رو توی حراج شهریور میخرم مثلا امسال خریدم ۶۵.جنسشم خوبه.بنظرم همیشه ارزون ...

منم اوایل مهر خریدم اینو گذاشتم کنار برای عید مانتوهای دیگه هم خریدم ولی اینو نپوشیدم 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
شلوار لی ۶۰؟من ایرانیشو از تولیدی سه سال پیش ۶۰ خریدم، من عمولا شلوار لی روجنس خوب میخرم و اکثرا هم ...

کار خوبی می‌کنی عزیزم 

2738
نه عزیزم اصلا قضیه نداشتن نیس دارم خدارو شکر دارم شغل شوهرمم خوبه شکر خدا  من هدفم از زدن این ...

میدونم عزیزم من کلی گفتم خودمنم همسرم خداروشکر چیزی کم نمیزاره واسم ولی همیشه سعی میکنم قیمت مناسب چیزی بخرم باکیفیت بالا

گناه که نکردن مردا ازدواج کردن توی جامعه الان همه باید همدیگه رو درک کنیم

اینا که 205 تومن شد

۲۱۵

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم