1676
1605
عنوان

خبر بد

742 بازدید | 34 پست

چند روزه خبرهای بد از همه جا سرازیر میشه ..

بعضی هاش واقعا اعصابم بهم زد ...

تا اینکه شب متوجه شدم همیشه تو اوج مشکلات و خبرهای بد که منتظری بالاخره تموم بشه یه مشکلی بوجود میاد که بقیه فراموش می کنی ...

بالای شش ماهه تنها دور از همه دارم زندگش می کنم

امشب فهمیدم تمام این مدت تنها نبودم ، خونه ام سوسک داره 😱 من از تنها موجودی که می ترسم سوسکه 😱😱😱😱

وااای من فوبیای سوسک دارم

تنها کابوسی که میبینم سوسکه

کامن بخر 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

مسخره

بازی که همسرم ساخته رو از کافه بازار نصب کنید و نظر بدید به اسم (مداد جنگی) سرچ کنید تو بازار😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1522
کبابشون کن بخور خوشمزه هس😄😄😄

ویروس جدید  

8

سم چغندر بزن ریشه کن میشه

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸
1651