2733
2734

ی نصیحت خواهرانه. اگ پدر ب بچش ظلم هم کرد تو جیک نزن. حداقل جلوی بچه ازش طرفداری نکن. همین بچه ناز گوگولی ک تا ابد بچه نمیمونه. بزرگ میشه خون ب جیگرت میکنه. بذار حداقل از یک نفر حساب ببره.

هرچی باباش گفت اگر تو ناراحتی دور از چشم بچه اعتراض کن. 

یکی از اشناهای ما مثل تو بود الان ک پسره هنوز ۱۶ سالشه چنان مادرشو کتک میزنه ک غریبه غریبه رو نمیزنه. باباشم ب پشمش نمیگیره پسره. چون مادره خوردش کرده

شوهرت ب طرفداری از تو این کارو کرده. ندیده ک چی شده. قهر نکن

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خودش خیلی ناراحت شد. گفت بخاطر تو نفهمیدم و زدم. ولی چرا نباید تعادل داشته باشه. بچه طفل معصوم&n ...

خب پیش میاد. اونم چقدر تو رو دوست داره که به خاطر تو بچش رو زد. اونوقت واقعا میخوای قهر کنی. خب بگو نباید میزدیش دعوا نداره.

2728

بشکنه دستش بچه ۲۰ ماه رو چطور دلش اومد بزن آخه

حتی اگه عمدی بوده باشه مگه بچه ۲۰ ماهه عمد و غیر عمد میفهمه

اتفاقا برعکس خیلی از دوستان من میگم پاش وایسا بفرستش پیش مشاور 

من:دهکده هانبض حقایق هستند/اومردم ده با تو موافق هستند/ناگاه‌ صدای خیس رعدی پیچید/باران که ببارد همه عاشق هستند

خیلی حرکتت بچه گانه ست 

هیچوقت هیچوقت هیچوقت به خاطر بچه به جون هم نیفتید 

پسرت بچه ی باباشم هست . اونم به خاطر تو اینکارو کرد .دلیل نداره انقد تند بری.

جمع کنی بری خونه بابات که چی؟

باهاش منطقی حرف بزن و اتمام حجت کن حتی اگه عمدی هم زده باشه حقه زدن بچه رو نداره  اون بچست و ا ...

خیلی بهش گفتم. کلا اعتقادش اینه که بچه رو باید زد تا پررو نشه. انقد بهش گفتم نباید هیچوقت بزنیش. 

2740
چ زندگیا الکی شده ما قبل مثل اسب کتک میخوردیم  هم از بابا هم از مامان هیشکیم قهر نمیکرد بره ...

😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

سلام معلومه شوهرت خیلی دوستت داره و بخاطر تو زدنش بعدشم بخاطر یه چیزی به این کوچکی که قهر نمیکنن ارزش شوهرتو پیش خانواده پائین میاری بجای این بچه بازی ها با حرف حل کن این کار سختیه وگرنه قهر و که هممممممه بلدن

اصلا گیریم بچه از عمد زده خب چی میشه؟ خون بپاشد؟؟ 

پسرمن ازصب تاشب همش منو میزنه اونوخ دیگه الان بدنشو سیاه و کبود میکردم 😒😒😒😒

ای بابا عجب ادمایی پیدامیشن 

شمام نیاز نیس بزرگش کنی توخونه ادبش کن

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
خیلی حرکتت بچه گانه ست  هیچوقت هیچوقت هیچوقت به خاطر بچه به جون هم نیفتید  پسرت بچه ی با ...

چرا باید بزنه آخه، از صدای سیلی ترسیدم. مگه چه جونی داره ک اینجوری بزنتش. ب من این سیلی رو زده بود میفتادم از درد

2706