2733
2734

باهاش منطقی حرف بزن و اتمام حجت کن حتی اگه عمدی هم زده باشه حقه زدن بچه رو نداره 

اون بچست و اسمش روشه این ک مرد بالغه چرا میزنه😐😐😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی اینقدر درد داشت که جیغ زدی  خودتم بچه را ترسوندی بدتر از سیلی شوهرت   حالا یه اهی میک ...

بینیمو دو ساله عمل کردم. هر ضربه ای میخوره خیلی درد میکنه. الانم واقعا دردم گرفت

2740

خودشم پشیمونه حتما بعدم بخاطر تو زده بیخیال حالا

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
آره خودش خیلی ناراحت شد. گفت بخاطر تو نفهمیدم و زدم. ولی چرا نباید تعادل داشته باشه. بچه طفل معصوم&n ...

اونايي ك ميگن برو

بره چيكار كنه،؟؟؟؟بالا اتفاقه ديگه

ب شوهرت بگو ديگه تو هيچ شرايطي بچرو نزن

بعدم بچرو ببرين بيرون بعش بستني و اينا بدين از دلش در بيارين

معلوم نیست از کجا ناراحته ..سر پسرت خالی کرد ...

افرین خوشم اومد ...باید تعادل روحیشو ب دست بیاره ...

فردا پس فردا سر چیز مسخره شاید بچتو باقاشق سوزوند والا ...

باید معذرت میخواست ...

یا توضیح بده 

این کارشوهرت دووجه داره یاعاشقته وناراحت شد که پسرت زد ب دماغت  ..یا اعصابش از جای دیگه خرده...

بچه از اسمش پیداس ...بچچچچه تشخیص نمیده زبون بسته 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2706