2752
2734

احساس مادرانه رو میفهمم

ولی حرف بدی به شوهرت زدی و اینکه میری خوگه بابات یا اینکه کاش به دنیا نمیاوردمش.......

اگر واقعا اتفاقی بوده و دفعه اولشه و اینطور که میگی ندیده که کار پسرت عمدی نبوده بنظرم باید هر دوتون خودتون رو کنترل کنید

میگم هر دو چون حتی اگر عمدی هم بود نباید سیلی میزد

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بهش گفتم. کلا اعتقادش اینه که بچه رو باید زد تا پررو نشه. انقد بهش گفتم نباید هیچوقت بزنیش.&nbs ...

شوهر من نمی زنه ولی سریع دعوا می کنه 

من هیچی نمیگم چون اگه همون دعوا رو هم نکنه دیگه من و می خوره پسرم 

ولی خب بچه بیست ماهه خدایی زدن و دعوا کردن نداره 

ولی بزار بزرگ بشه پدرت درمیاد 

منکه میگم خوبه از باباش می ترسه 

ولی تا حالا هم کتک نخورده 😁

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

چه بی اعصابین همتون

بدبخت بچه چی میکشه

یه لحظه تصورتون کردم ترسیدم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2731
چرا باید بزنه آخه، از صدای سیلی ترسیدم. مگه چه جونی داره ک اینجوری بزنتش. ب من این سیلی رو زده بود م ...

مجبورش کن بره پیش مشاور

بچه ها معصوم و بی پناهن‌ این پدر و مادرا هستن که پشت و پناه بچه هاشونن اونم بچه این سنی

اجازه نده این رفتار بازم تکرار بشه

من:دهکده هانبض حقایق هستند/اومردم ده با تو موافق هستند/ناگاه‌ صدای خیس رعدی پیچید/باران که ببارد همه عاشق هستند
سلام معلومه شوهرت خیلی دوستت داره و بخاطر تو زدنش بعدشم بخاطر یه چیزی به این کوچکی که قهر نمیکنن ارز ...

هیچوقت تا الان قهر نرفتم خونه بابام، دوس دارم برم تا تنبیه شه. من هر از چندگاهی اینجوری میرم شهرستان پیش خانوادم میمونم، ولی دعواهای بزرگ و کوچیکمون رو ب هیچ وجه ب خانوادم نمیگم. اصلا ب روم نمیارم 

آره خودش خیلی ناراحت شد. گفت بخاطر تو نفهمیدم و زدم. ولی چرا نباید تعادل داشته باشه. بچه طفل معصوم&n ...

شما خودتم همچین تعادل نداری..جیغ کشیدی من جای شوهرت بودم تورو میزدم😐

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
چه بی اعصابین همتون بدبخت بچه چی میکشه یه لحظه تصورتون کردم ترسیدم

بچه رو زدن اشتباه بزرگیه، چرا نباید با زبون گفت؟ ما بدنیا آوردیمش پس چرا صبر و تحمل برا تربیتش نداشته باشیم، مستقیم بریم سراغ کتک

2740
چرا باید بزنه آخه، از صدای سیلی ترسیدم. مگه چه جونی داره ک اینجوری بزنتش. ب من این سیلی رو زده بود م ...

اینو یادت باشه عزیزم بچه فقط مال تو نیست. یعنی ی شی نیست ک بگی از خونه بابام اوردم یا مال منه کسی حق نداره بهش دست بزنه.اولا ولی بچه پدره، در ثانی اونم ی سهمی تو بچه داره دگ

این نقطه ضعف مادرا خیلی بده

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

اون یه حرکت هیجانی اشتباه کرده توام میخای همون کارو بکنی؟ بزرگترین لطفی که میتونی به بچه ت بکنی اینه که مواظب رابطه ت با پدرش باشی که بچه تو آرامش روانی باشه، شوهرتم وحشی نیس که هر روز بزنه، ترسیده یه اشتباهی کرده

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
ی نصیحت خواهرانه. اگ پدر ب بچش ظلم هم کرد تو جیک نزن. حداقل جلوی بچه ازش طرفداری نکن. همین بچه ناز گ ...

مادره چرا یه ذره جنم نداره چطور میزاره بچه بزنتش؟

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
بچه رو زدن اشتباه بزرگیه، چرا نباید با زبون گفت؟ ما بدنیا آوردیمش پس چرا صبر و تحمل برا تربیتش نداشت ...

فک کنم اشتباه ریپلای کردی😊

من گفتم چه خانواده بی اعصاب و ترسناکی هستید خدا به داد بچتون برسه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین من شوهرم کلا تو عصبانیت تعادل نداره ولی بعدش پشیمون ميشه پسر منم شيطونه امروز که خیلی اذیت میکرد شوهرم کار داشت دورش بود من برای اینکه شوهرم از کوره در نره با اینکه میدونم بچشو خیلی دوست داره و نمیزنه باز بغلش میکردم حتی به خاطرش با پسرم جدا میخوابم تو شوهرتو میشناسی سابقه عصبی بودن داره ببین با تذکر درست ميشه حتی اگه تو داد کشیدی حق نداشت تو گوش بچه بزنه منم اگه شوهرم یک بار دست بلند کنه باهاش برخورد میکنم ولی اگه راه داره قهر کارش نیست 

[QUOTE=125244354]اونايي ك ميگن برو بره چيكار كنه،؟؟؟؟بالا اتفاقه ديگه ب شوهرت بگو ديگه تو هيچ شرايطي بچرو نزن بعدم ...[/QUOTE

منظورمو بد گفتم. نمیخوام برم ک ب خانوادم بگم چی شده. میرم ک شوهرم ب خودش بیاد. وگرنه خانواده من ذره ای از مشکلات و دعواهای من خبر ندارن