2733
2734

من خودم یک مدت تو یک کارگاه  کار کردم با حقوق همه چیز منو بابام میداد صبحانه و ناهار با خودم بود بابام میداد هزینه راه و کرایه تاکسی بابام میداد هزینه درمان خانه مسکن سرویس همه چیز امو بابام میداد اونوقت حقوقم دست نخورده برای خودم میموند 

اگه قرار بود خودم پول خرج کنم 

۳برابر حقوقم باید هزینه میکردم 

یعنی هیچی برای خودم نمیموند 

بعد اونوقت 

برای من عجیب هستش این خانواده های فقیر پر جمعیت از کجا پول میارن خرج ۵تا بچه بدن 

قرار باشه خودش غذا ببره خودش هزینه راه هزینه سرویس بده دیگه چیزی برای خودش نمیمونه (با حقوق ۸تومن ) دلار ۷۰ تومن بعد اونوقت چجوری این کارگرها و کارگر افغانی ها با حقوق ۸تومن خرج ۵ تا بچه میدن (از جایی قرض میگیرن)(علاوه بر هزینه های شغلی هزینه های خانواده هم اضافه میشه چجوری آخه با ماهی ۸تومن اون هم ۵ تا بچه  ) 

میتونن اینقدر بچه نیارن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط میتونم بگم خدا به مردمشون رحم کنه خانواده ها به خصوص پدر هاشرمنده بچه ها نشن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

به سختی و صد البته که هر کس روزق خودش رو داره به عینه این رو به چشم دیدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

خانواده فقیر توی نون شب هم مونده، پول سرویس نداره که!😕

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

خب اخه حقوق یه فردی که سابقه کار دار هشت تومن نیست خیلی بیشتره افغانی ها کلا قضیشون فرق داره اونا همه خانواده کار میکنن حتی بچه ها و هزینه خاصی ندارن حتی هزینه درمانشون اینجا رایگانه 😐

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706