2737
2739
عنوان

دخترم منو دوست نداره

2569 بازدید | 98 پست

سلام دخترم ۲۳ ماهه اصلا منو دوست نداره و باباش و دوست داره منو اگه ده روز نبینه مهم نیست براش😔😔😔اونروز رفته بودم بیرون کار داشتم همسرم و دخترم خونه مادرم بودن و مهمون داشتن وقتی من اومدم اصلا براش مهم نبود و همه هم به مسخره گفتن وای بچه چقد ذوق کرد مادرشو دید ..دلم خیلی شکست خیلی.. من همیشه تنها بودم و همش فک میکردم حداقل بچم بهم وابسته باشه...ولی نشد ...دلم خیلی گرفته 😔😔😔امروز به من میگفت برو و به بابام دست نزن...از غصه مردم😭😭😭😭

عزیزم💝💝💝

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن تو دهنش ینی چی برو به بابام دست نزن

خداشاهده میدونم الان می ریزید سرم😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
2740

حتما دعواش میکنی  اخه اکثرا بچه ها بابایی ان اونم دختر 

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

الان واقعا از یه بچه۲ساله ناراحتی؟بزرگ میشه تغییر میکنه عزیزم دخترا بابایین دیگه دخترمن در روز کلا۴ساعت شوهرمو میبینه ولی باباشو از من بیشتر دوس داره

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

۲۳ماهشه بزرگ‌بشه درست میشه ولی دخترا بابایی هستن بیشتر🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706