2733
2734
عنوان

دخترم منو دوست نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امیدوارم ... میترسم بزرگ شه از من متنفر باشه

نه عزیزم خب الان علقش نمیرسع صبرکن 3تا4سالش شدهرچی بزرگترشدبیشترعاشقت میشه هیچگی جای مادرونمیتونه بگیره

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
بعضی بچه ها زنتیک و خون شون جوریه فقط خانواده پدری و باباشون رو دوس دارن نمیدونم چرا ...بهترین مادر ...

پسر من باباشو دوست داره ولی به خانواده پدریش اهمیت نمیده ولی با خانواده من خیلی اهمیت میگه اگه دوروز نبینشون گریه می‌کنه میگه منو ببر پیش مامانیم مامانمو میگه

نه دلم گرفته😔😔میشه توضیح بدی چیکار میکنه

ناراحت نشو عزیزم حق بهت میدم اما هنوز بچس ببین پسر خواهرم از زمانی ک دنیا اومد توو دست باباشو عموشو مادر بزرگش بود بچه قنداقیو میبردن از صب تا شب اب قند میکردن شکمش خواعرم گریه میکرد سینش درد گرفته بود زنگ میزد نمیاوردنش تا چهار پنج سالگی بیشتر خونه مادربزرگش بود خواعرمم حرات نداشت بگه بچه رو نبرین دیگه شبا خونه اونا بود خواعرم میومد خونه ما اون نمیومد بهونه خواهرم نمیگرفت یبار خواعرم گف نشسته بودم داشتم با دخترم درس کار میکردم شوهرم ب پسرم گف برو مامانو بزن خواعرم گف نگاش کردم اومد محکم زد توو گوشم اینقد خواعرم گریه کرد اینقد دلش شکست خدا لعنتشون کنه یبارم اومد خونه ما بعد مامانم رفت طالبی خرید ی کوچولوشو گرفت داد ب پسر خواعرم اونم ذوق میکرد ب مامانم گف مامان بزرگ میدوتی چرا نمیومدم خونتون عموم بهم میگف خونه مامان بزرگت نرو غذا بهت نمیدن گشنگی میمیری منم میترسیدم بیام ولی اینحا شما همه چیز برام میخرین فهمیدم دروغ بهم گفته الان کلاس هشتم بخدا بغل دست خواهرم میخوابه تا دست مامانشو نگیره خواب نمیره خواعرم میگه بیرون باشه ی چیزی بخره برا منم میخره میاره نصف شب بیدار بشه دستمو میگیره میخوابه مطمئن باش بزرگتر بشه میاد طرفت فقط نذار اطرافیا رووش تاثیر بذارن

2738
بله این پدر با این رفتارش خودش جزو عوامله این رفتاره سیاست به خرج بده نشون نده حساسیتت رو

😔

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️