2726
عنوان

دخترم منو دوست نداره

2566 بازدید | 98 پست

سلام دخترم ۲۳ ماهه اصلا منو دوست نداره و باباش و دوست داره منو اگه ده روز نبینه مهم نیست براش😔😔😔اونروز رفته بودم بیرون کار داشتم همسرم و دخترم خونه مادرم بودن و مهمون داشتن وقتی من اومدم اصلا براش مهم نبود و همه هم به مسخره گفتن وای بچه چقد ذوق کرد مادرشو دید ..دلم خیلی شکست خیلی.. من همیشه تنها بودم و همش فک میکردم حداقل بچم بهم وابسته باشه...ولی نشد ...دلم خیلی گرفته 😔😔😔امروز به من میگفت برو و به بابام دست نزن...از غصه مردم😭😭😭😭

عزیزم💝💝💝

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن تو دهنش ینی چی برو به بابام دست نزن

خداشاهده میدونم الان می ریزید سرم😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728

حتما دعواش میکنی  اخه اکثرا بچه ها بابایی ان اونم دختر 

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

الان واقعا از یه بچه۲ساله ناراحتی؟بزرگ میشه تغییر میکنه عزیزم دخترا بابایین دیگه دخترمن در روز کلا۴ساعت شوهرمو میبینه ولی باباشو از من بیشتر دوس داره

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

۲۳ماهشه بزرگ‌بشه درست میشه ولی دخترا بابایی هستن بیشتر🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706