2737
2739
خدایی بد نوشتی، دوباره نیگا کن، دو سه تا کاربر دیگم توپیدن بهت😑

چون اینجا خیلیا عادت دارن فکر نکرده بتوپن ب بقیه تنها هنرشون توپیدنه 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
واس اینکه وقتی اونی ک مبتلاس رو صورتت سرفه کرد ویروسش وارد صورتت نشه

قربونت باز شما سطح هوشت از کاربرا دیگه خیلی بالاتره 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب شمام همون جوابی ک ب دوستمون دادم بخون .هر ابلهی میدونه مولکول هوا خود ب خود کرونا نداره منم گفتم ا ...

یکم اسطوخودوس بریز تو بوخور بزار تو اتاقت

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2728

دوستان یه سوال اگه ویروس به اشیا میچسبن خوب این همه جنس از چین میاد از اسباب بازی تا غیره و گاهی قاچاق میاد آیا این امکان انتقال داره ؟

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

😑 با اونایی که کرونا دارن تو یه محیط قراربگیرین انتقال میده بهتون اصن ربطی به دست و روبوسی نداره دیدید ک تو یه هواپیما یه چینی مبتلا بوده وبقیه هم گرفتن 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
دوستان یه سوال اگه ویروس به اشیا میچسبن خوب این همه جنس از چین میاد از اسباب بازی تا غیره و گاهی قاچ ...

میگن ویروسش تا 9روز زنده میمونه رو سطوح☹️

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2738
دوستان یه سوال اگه ویروس به اشیا میچسبن خوب این همه جنس از چین میاد از اسباب بازی تا غیره و گاهی قاچ ...

سوال منم هست ولی تا وقتی ک بنظرم فردی مبتلا ب ویروس نباشه قرار نیس هر چی ک از چین میاد ویروسی باشه ک.ولی خب ادم کلا خیلی میترسه.

نه.چون ویروس چند ساعتی زنده هست تا برسه به مقصد نابود شده.بعد بیشتر از راه تنفسی و پوستی انتقال پیدا میکنه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
قربونت باز شما سطح هوشت از کاربرا دیگه خیلی بالاتره 

شاید سطح هوشم کمتر باشه که انتسابیه، ولی اکتسابی بی ادب نیستم خداروشکر، 

وقتی میاد تا بیاد برسه دستمون یه یه ماهی طول میکشه ک دیگه زنده نمیمونن اون ویروسها

سوال منم هست ولی تا وقتی ک بنظرم فردی مبتلا ب ویروس نباشه قرار نیس هر چی ک از چین میاد ویروسی باشه ک ...

نظرتون چیه یه جو ایجاد کنیم که جنسای چینی ممکنه ویروسی باشه و کسی نخره بعد دیگه اینقدر مردم تاپیک مانتو عید+عکس نمیزنن😭

سرویس شدیم ، اینطوری دیگه هیچکس خرید عید نمیکنه و میگه به خاطر کرونا نخریدم(شاید کسی مشکل مالی داشته باشه نتونه بخره)

به جزییات فکر نکنید چون باعث میشه استرس و وحشتتون زیاد بشه.

فقط رعایت نکات بهداشتی کافیه دیگه نیازی نیست وسواس به همه چی داشته باشیم.

استرس زیاد باعث ام اس میشه پس بیخیال باشین.

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
ژل ضدعفونی کننده داشته بتشین همیشه

امشب یه متن خوندم که ژل انتی باکتریال تاثیری نداره😑فقط شست و شو با آب و صابون

حالا نمیدونم چقد درسته

کسی میدونه؟؟؟

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706