2737
2739
نظرتون چیه یه جو ایجاد کنیم که جنسای چینی ممکنه ویروسی باشه و کسی نخره بعد دیگه اینقدر مردم تاپیک ما ...

بنظر من اینجور جو سازیا باعث رعب و وحشت مردم میشه همینجوریشم مردم دچار ترس و وحشت شدن.اما خب کجانوشته ک حتما باید همه تو عید لباس بخرن.بنظر من کسایی ک در طول سال خرید میکنن و..نیازی نیس ک تو عید حتما سرتاپا نو باشن.😊

شاید سطح هوشم کمتر باشه که انتسابیه، ولی اکتسابی بی ادب نیستم خداروشکر، 

عجب مریضی هستیا من هر چی جوابتو نمیدم هی باز ریپلای میکنی !اتفاقا نه تنها کم هوشی بلکه بی ادب هم هستی کامنت بی ادبانه قبلیتم نادیده گرفتم .نظرتو بده برو چکار داری با بقیه گیس و گیس کشی راه میندازی .من نه به احترام تو بلکه به احترام بقیه کاربرا ک قطعا دلشون نمیخواد شاهد دعوا بقیه باشن دیگه جواب کامنتاتو نمیدم تو اعلاناتم ببینمت درجا  حذفت میکنم .اگه امکان بلاک داشت حتما بلاکت میکردم .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب مریضی هستیا من هر چی جوابتو نمیدم هی باز ریپلای میکنی !اتفاقا نه تنها کم هوشی بلکه بی ادب هم هست ...

متاسفم برات

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2731
مگه میشه؟

برای منم عجیب بود برا همین پرسیدم کسی میدونه واقعیه یا شایعس

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋