2703
2553
مگه فقط دسته از هوام منتقل میشه 

😳😳😳

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😳😳😳

پس این همه ماسکو واسه چی میگن 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

اوف روبوسی 

اه اه من از بوس بدم میاد مخصوصا از فامیل زنداداشم دو نفر هستن بوساشون تیزه هی خودمو میکشم عقب اون میاد جلو تازه گاهی هم صورتشون خیس لباشون خیس 

تروخدا رعایت کنین حداقل اوم حالش بد نشع😒اه

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2720
پس این همه ماسکو واسه چی میگن 

واسه اینکه طرف اگر مورد داشت و عطسه ای سرفه ای کرد پیشگیری بشه، هوا به خودی خود که مشکل نداره

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

اگه سرفه یا عطسه نکنه فرد مبتلا یا ب وسایلی ک اون دست زده دست نزنی و از فاصله دور فک نکنم بشه مبتلا شد.کلا باید بهداشت فردی و شستن مکرر دستها و بالابردن سیستم ایمنی بدن کمتر احتمال ابتلا هستش

جو ندید، ویروس به اشیا میچسبه توی هوا پخش نیست، برای همینم میگن از بیرون میاید دستارو بشورید،ماسک هم برای اینه که کسی اگر کرونا داشت و سرفه یا عطسه کرد وارد گلوتون نشه

2714
واسه اینکه طرف اگر مورد داشت و عطسه ای سرفه ای کرد پیشگیری بشه، هوا به خودی خود که مشکل نداره

خسته نباشی مگه من گفتم مولکولا هوا به خودی خود کرونا دارن 😐😐😐😐

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
خسته نباشی مگه من گفتم مولکولا هوا به خودی خود کرونا دارن 😐😐😐😐

خدایی بد نوشتی، دوباره نیگا کن، دو سه تا کاربر دیگم توپیدن بهت😑

جو ندید، ویروس به اشیا میچسبه توی هوا پخش نیست، برای همینم میگن از بیرون میاید دستارو بشورید،ماسک هم ...

ب شمام همون جوابی ک ب دوستمون دادم بخون .هر ابلهی میدونه مولکول هوا خود ب خود کرونا نداره منم گفتم اگه کسی داشته باشه دستم نده امکان انتقالش از طریق دیگم هست 

از طریق تماس بیشتره

از طریق تنفس وقتیه که فرد تو صورتت عطسه یا سرفه کنه

ولی یه دکتری میگفت ماسک یه خوبی ای داره کمتر به دهن و بینیت دست میزنی و احتمال انتقال میاد پایین

پس اونم رعایت کنین تا خیالتون راحت تر باشه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706