2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور از جون

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2728

نیره عنقایی

🍁خادم الرقیه🍁:💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌸

راز نجات از بیماری وبا (کرونا)😷

در خاطره‌ای نقل شده است که آیت‌الله شیخ عبدالکریم حائری، آقا میرزا علی آقا شیرازی و سید محمد سنگلجی در سامرا در پشت بام در محضر آیت‌الله میرزا محمد تقی شیرازی درس می خواندند، و این زمان، مقارن با موقعی بود که بیماری «وبا» 🤧 اهالی سامرا را مبتلا کرده و عده ای از شیعیان بر اثر این بیماری فوت 🚑 کرده بودند. در این میان، آیت‌‌الله سید محمد #فشارکی در حالی که ناراحت و پریشان بود، به نزد عالمان مذکور آمد و بین ایشان و آیت‌الله میرزای شیرازی دوم صحبت از بیماری وبا و عوارض مرگبار آن شد. سید محمد فشارکی از آن جمع پرسید: آیا مرا #مجتهد می دانید؟ جواب دادند: بلی؛ افزود: آیا مرا عادل می دانید؟ پاسخ مثبت داده شد، پس ‌آیت‌الله فشارکی گفت:

«من به تمامی شیعیان سامرا از زن 🧕 و مرد 🧔 حکم می کنم از امروز تا مدت ده 🙌 روز همه مشغول خواندن «زیارت عاشورا» شوند و ثواب آن را به روح نرجس خاتون والده ماجده حضرت حجه بن الحسن ـ علیها السلام ـ هدیه نمایند تا آن حضرت در پیشگاه خداوند شفاعت 🤲 کند که خداوند، شیعیان این سامان را از بیماری مهلک وبا نجات دهد و من ضامن می‌شوم که هر کس این عمل را انجام دهد، مبتلی به عارضه وبا نگردد».

این حکم که صادر گردید، اهل مجلس آن را به تمام شیعیان ابلاغ کردند. و مردمی که در شرایط آشفته‌ای به سر می بردند و تلفات ناشی از بیماری وبا، آنان را در هاله‌ای از بیم و نگرانی فرو برده بود، زیارت عاشور را خواندند. از فردای آن روز هیچ کس از شیعیان به دلیل بیماری وبا، تلف نگردید و بنا به نقلی برخی از سنی ها از آشنایان شیعه خود پرسیدند: سبب این که دیگر کسی از شما بر اثر مرض وبا نمی میرد چیست؟ جواب داده بودند: زیارت عاشورا می‌خوانیم ... آن‌ها نیز به خواندن آن مشغول شدند و بلا از ایشان هم برطرف شد.

📗 #منبع : سایت خبرگزاری رسمی حوزه

⛔ویروس کرونا تامرزهای ایران نزدیک شده مشاهده موارد ابتلا در امارات اقلیم کردستان وموارد مشکوک در عربستان وپاکستان و ... از احتمال قریب الوقوع ورود این ویروس به ایران حکایت دارد مراقبت ها و غربالگری ورود ادامه دارد لکن هیچکدام مانع قطعی و کاملی در مقابل ویروس نخواهد بود

متاسفانه هنوز مقامات چینی درمان مشخصی برای ویروس کرونا پیدا نکردند. تنها کاری که انجام می‌دهند، تحقیق مداوم و قرنطینه‌ی شهرهاست تا از شیوع آن به جاهای دیگر جلوگیری کنند. می‌گویند پیدا کردن درمان برای کرونا حدود یک سال طول خواهد کشید.⛔

👌 ماهم رجاءً ده 🔟 روز از روز پنجشنبه

اول اسفندتا دهم اسفند))

( زیارت عاشورا ) را میخوانیم و آن را به مادر حضرت صاحب الزمان (عج)  حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها هدیه می نماییم تا بیماری کرونا واین بلا از شیعیان برطرف شود و به آنها آسیب نرساند

👈لطفا به اشتراک بگذارید

•┈┈••✾❀🕊💓🕊❀✾••┈┈•

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
2706