2737
2739
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22272 بازدید | 371 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 20سالمه 

شوهرم 26 

یکی از دلیلای که دوسش دارم 

پزشکه و بعضی بیماراشو که توانایی مالی ندارن مفتی درمان میکنه 

عاشق این قلب مهربونشم 

پرنسس آقامونم 😍💕                                     کاربر جدید نیستم سیم کارتم سوخت با یه سیم کارت دیگه اومدم 
2731

منکه حسم از عشق و دیوونگی فراتره

اما اون حسش از من خیلی خیلی بیشتره

نجیبه چشم پاکه..وقتی باهم تو خیابون قرارمیذاریم تاوقتی ک نرسم بهش دستشو نگیرم اصلا نمیبینه منو...ازبس که حیا داره و سربه زیره بچم😍

خیلی به فکرمه و همیشه با کادو و گل سورپرایزم میکنه

به خانوادم خیلی احترام میذاره

جذاب و خوش قدوبالا و خوش هیکله عوضی🙈

به شدت صداقت داره

کلا اخلاق بدی تو وجودش نیس

فقط خیلییی روم حساسه

من۲۳اون۲۵

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
2738

چقدر از این پیاما که حسشونو میگن خوشحال شدم ای کاش عشق هم تو زندگیه مشترک من که هنوز شروع نشده ایجاد بشه ممنون میشم واسم دعا کنید😊🌹🌹🌹🌹

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

35 سالمه 

همسر عزیزتر از جانم 42 سالشونه 

از هر چیزی تو دنیا برام عزیزترن ،حتی بچه هام 

بدون اون انگار نصف بیشتر قلبم نیست 

15 سال از بهترین سالهای عمرم رو کنارش بودم 

وهنوز صدای بلند و بی احترامی ازایشون ندیدم 

اولویت اولشون منم ،برای هر کاااااری بامن مشورت میکنن 

یه مرد بی نظیر ،یه آدم حسابی که نظیرشو ندیدم اطرافم 

مردی که این همه خوبی رو یجا داشته باشه 

مومن.و پاک و مهربون و مسیولیت پذیر و صبور ،مودب و با شخصیت ،شان اجتماعی خوب،رومانتیک،ودست و دلباز  ،خانواده مهربون و خوب و...

من چاره ای ندارم جز اینکه عاشق این مرد باشم 

هرروز که میگذره حسم به ایشون قویتر میشه باخودم میگم اگه من امروز عاشقشم ،پس حس دیروزم چی بوده 

روزی هزار بار خداراو بخاطر داشتنش شکر میکنم و برای سلامتیش و بودن سایه مهربونش روسرمون دعا میکنم 😍

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

۳۳سالمونه چندماهی بزرگتره ازم مامیگیم یک سال بزرگتر،دوسش ندارم براش میمیرم ،میمیرم واقعیا هرصبح که ازخونه یره بیرون دعا میکنم میگم خدایا اگر قراره یه تارمو ازسرش کم شه جون بی مقدار منو بگیر ولی نزار خون از دماغش بیاد،انقدر دوسش دارم که همیشه میگم فکرنکنم کسی اندازه من عاشق وشیفته کسی باشه،دست ودلبازه بشدت،هرچی بخوام نه نمیگه،به خانوادم احترام میزاره وبه لحاط مادی ومعنوی حمایتشون میکنه،چشم ودل پاکه همه جا تعریف نجابت وخوبیش هست،برای رفاه من وبچم ازصبح تاشب کارمیکنه،بددهن نیست اصلا اگه عصبانی بشم وچرت وپرت بگم حتی یک کلمه هم حرف بهم نمیزنه،خیلی اخلاقای خوب دیگه داره البته اخلاقای بدم داره ها ولی زور خوبیش همیسه به بدیش میچربه،من باینکه بشدت امروزی هستم و به لحاظ ظاهری وپوشش اگر ببینی باور نمیکنی که تاحالا باکسی درارتباط نبودم ولی هیچوقت وارد رابطه مخرب دختر وپسری نشدم و همیشه ازخدا میخواستم بخاطر اینکار یه ادم خوب سرراهم بزاره که قدرمو بدونه و واقعا هم همین شد خدا پاداش نجابتمو داد خدایا شکرت

یه گونی 26سالمه 35سالشه چون برام همه چی میخره حس پرواز لذت جنسی همرو گفتم🤣😂

لذت😂😂😂😂

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
چیکار کردی خدا بهت این شوهر  دوست داشتنی رو داد؟

لطف خدا بوده واقعا 

من آدم مقیدی هستم ،و واقعا مجردی بی حاشیه و سالمی داشتم ،خانواده معتبر و خوبی دارم ولی خودمم خدایی پامو کج نزاشتم تو مجردیم 

بعد ازدواجمم ،سعی کردم بهترین زن ممکن برای همسرم باشم به خودشون و خانوادشون خیلی احترام میزارم اولویت اول من هستن همیشه و همه جا

وچون از نظر اعتقادی خیلی بهم نزدیک هستیم خداراشکر بحث و مسیله ای بینمون پبش نمیاد و اگر هم باشه جزیی و کم اهمیت  

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706