2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
از کجا خریدی چه خبره تهرانی؟؟؟؟؟ من شلوار خریدم گرون تازه ۹۰مانتوت هم زیر ۱۰۰میاذ گرون می‌خرید یه ...

من ده ساله مانتو زیر ۱۰۰ تومن ندیدم... مگه هدف فقط خریدن یه جنس آشغال و ارزونه که دو روزه از ریخت بیفته

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳ ماه پیش شبوار لی خریدم ۵۰ تومن ،الان برای عید شلوار سیاه خریدم جنسش نمیدونم چیه فروشنده گفت بهت ...

من ۳ سال پیشم شلوار لی ۵۰ تومنی ندیدم،خدایش چقدر ارزون میخرید،من الان ی شلوار جین ساده دیدم ۱۱۰ که گفتم مناسبه بخرم.

2728

من یبار یه شلوارم خریدم ۱۵۰ بعد سه ماه خم شدم بند کفشمو ببندم جر خورد جوری ک دیگه قابل دوخت نیس 

اما یدونه ۵ سال پیش غواصی خریدم ۲۰ تومن 

هنوز میپوشم 

هر بارم ک میشورمش از روز اول نو تره😐😐😐😐 

پ.ن: ارزان بخرید 😂 

در ضمن مبارکه اسی

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
من ۳ سال پیشم شلوار لی ۵۰ تومنی ندیدم،خدایش چقدر ارزون میخرید،من الان ی شلوار جین ساده دیدم ۱۱۰ که گ ...

۱۱۰ الان مناسبه خداییش

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
من ۳ سال پیشم شلوار لی ۵۰ تومنی ندیدم،خدایش چقدر ارزون میخرید،من الان ی شلوار جین ساده دیدم ۱۱۰ که گ ...

اینا که میگن جین منظورشون از اون نخی هاست که رنگ جینن!اونم از دست فروش یا ارزون سراها وگرنه جین چند برابره

2738

من پارسال یه شلوار از زاگرس پوش که یه برند ایرانیه خریدم ۱۸۰ تومن... ساده ساده هست فقط جنسش عالیه..

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

عزیزم مبارکه به خوشی استفاده کنی 

رنگ مانتوت زیباست خیلی 💜

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

قیمتا ک عجیب نیس 

مندیروز بازار بودم مانتوها همه اجق و وجق 

فقط از ی مانتو خوشم اومد ک ۶۵۰بود قیمتش 

ی شلوارم ی ماه پیش خریده بودم جین ۲۴۰تومن 

چرا اینقدر تعجب کردید از قیمتا ؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
فقط آرزو میکنم که بچه های من با بچه های بعضی از کاربرا ک تو این تاپیک کامنت گذاشان هم کلاس یا دوست ن ...

چرا چی شده؟؟

چرا چی شده؟؟

عزیزم نمیخوام اسم ببرم چون واقعا حوصله بحث ندارم باهاشون

ولی یه سری واقعا خیلی بد انتقادشون رو بیان میکنن

اصلا به دل شکونون و عواقبش فکر نمیکنن

چند تا کامنت واقعا دور از ادب دیدم چجوری دلشون میاد انقدر راحت دل بشکنن آخه

قیمتا ک عجیب نیس  مندیروز بازار بودم مانتوها همه اجق و وجق  فقط از ی مانتو خوشم اومد ک ۶ ...

دقیقا بعضیا یه جوری میگن چرا انقدر شلوارت گرونه ک دوس دارم بپرسم کدوم‌شهر هستن برم اونجا خرید کنم

یه روسری امشب دیدم ۱۸۰ نمیگم خیلی متمول هستم نه 

از نظر مالی متوسطم

ولی میخوام بخرمش خوشگل بود

دیگه شلوار ۲۴۰ تومانی ک چیزی نیست 

2706