2733
2739
عنوان

یکیو تو خیابون زدم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه بخدا. منم خیلی وقته تو سایتم دوسالی هس میبینم کاربرا بی دلیل یهو میپرن به هم دیگه این فوش ...

اره خودمم دیدم باور کن

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

من بقیه کامنتارو نخوندم اما عزیزم کار خوبی کردی ولی دیگه نکن عصبی میشی یهو کار دست خودتو کسی میدی اونم حقش بودهههه کی با زن حامله دهن ب دهن میکنه

﮼‌خدایا‌شکرت‌بابت‌چیزهای‌خوب‌وبد‌زندگیم‌💪🏼♥️
2731
عزیزم شما همون خانومیی هستی که ۳ تا بچه داری الان دوباره بارداری،؟ بچه سومت هم سن پسر منه.۱سال و ۵ ...

آره عزیزم خودمم

سخت که هست خب😄

من همون اول و دومی بسم بود سومی ناخواسته شد و چهارمی هم واسه جور شدن جنسیت باردارم

الان تو شرایط خودتون جواب میدم

اولی رو که داشتم دومی رو با رضایت کامل باردار شدم و البته که خوندن مطالب راجب بچه داری خیلی کمکم کرد

تربیت بچه ت از همون اول درست باشه (منظورم مسائلی مثل جلوگیری از وابستگی نوزاد به مادرجدا کردن به موقع جای خواب بچه-نق نقو نبودن و... )

اینا درست باشه دیگه سخت نیست😘💛

و اینکه حتما از موقع بارداری به بچه کوچیکت آمادگی لازم رو بده عزیزم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
وااااي نهههه مامان بزرگ جووونم😍😍اين پيرهاي بي اعصابو ميگم

😁😍 منم هستما 😂 حوصله بافتنی ندارم فقط

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
شما ك ماهي😍💕

😂😍😍😍😍😍😍😍😍🌹😗

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740
من بقیه کامنتارو نخوندم اما عزیزم کار خوبی کردی ولی دیگه نکن عصبی میشی یهو کار دست خودتو کسی میدی او ...

آره واقعا الان چون اولین بارم بود دستم به کسی میخورد کلا حالم بده

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
هیچوقت تحت هیچ شرایطی کتک نزنین حتی اگه بهتون حمله کردن. بعضیا الکی دعوا درست میکنن دیه بگیرن.

دقیقا به همین فکر کردم که نزدمش...

فقط هلش دادم که آسیب نزنه

😐اگه من اونجا بودم تا میخورد میزدمش😂😂😂وای من خیلی ارومم ولی موقعی ک عصبی میشم اصلا ی ادم دیگه می ...

😂😂

من کلا عصبی نمیشم نمیدونم چرا😐

الان بچه کوچیکتون اذیت نمیکنع چون خیلی کوچیکه؟

اوایلش که فهمید قراره یه نینی بیاد گریه کرد میخواست تو شکمم بکوبه و...

ولی براش یه عروسک خریدم کادو کردم دادم بهش گفتم ببین داداشت برات از آسمون چی فرستاده مامانی

الان دو هفته یکبار اینکارو میکنم خیلیییی آروم تر شده میاد ناز میکنه شکممو نرم تر شده😄

راستی بچه من از شما بزرگتره 2 سالشه

حالا اگه من به جای خانمه بودم من ازت عذر خواهیم میکردم تازه😐

شما لطف داری ♡

2706