2726
عنوان

یکیو تو خیابون زدم عذاب وجدان دارم

1956 بازدید | 122 پست

مردم وحشی شدن بخدا

بعد قرنی تنها بدون بچه هام رفتم بازار خرید کنم

داشتم راه میرفتم سکندری خوردم محکم خوردم به یه خانوم تقریبا 45-50 ساله (نیوفتادم روش فقط خوردم بهش )

سریع جدا شدم گفتم خانوم من معذرت میخوام

اخم کرد داد زد گفت کوری مگه جلو پاتو نمیبینی

باز گفتم ببخشید خانوم ندیدم

دوباره داد زد مگه منو با این هیکل نمیبینی حیوون شدن مردم غلط کردی به من خوردی!

من اصلا هنگ کردم تو اومد جلو یکی زد به شونم دستشو گرفتم باز خواست بزنه به شکمم منم باردارم عصبی شدم دوتا دستاشو گرفتم خیلی خیلی محکم پرتش کردم عقب جوری که خانمای پشتش نبودن پخش شده بود زمین 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

نشست رو زمین شروع کرد آه و ناله و نفرین

ملت میگفتن این حاملس تو داشتی میزدیش اونم میگفت نه من بزرگ ترم غلط کرد منو زد!!

خلاصه پشتمو کردم رفتم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

وای😮😮😮😮

مشکل اعصاب داشته بیچاره

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان باز یادش میافتم عذاب وجدان میگیرم ولی...

2728

😐😑😐 چ میمون بوده

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

یه لیوان آب بخور

ولش کن

بهش فک نکن

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
نشست رو زمین شروع کرد آه و ناله و نفرین ملت میگفتن این حاملس تو داشتی میزدیش اونم میگفت نه من بزرگ ...

مشکلت اینه که وایسادی و ادامه دادی 

بایث راهتو میکشیدی و میرفتی 

بابا والا ادم جواب نده،زمین ب اسمون نمیاد

2706