2733
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 38 پست
خودمم بهش فکر اما فکر میکنی چقدر میشه استفاده کرد ؟3 ساعت؟ درصورتی ک من باید روزی 13 ساعت بخونم ک ال ...

از اول صبح شروع میکنن؟ 

کاش کتابخونه میتونستی بری. خیلی بده اینطوری، بدون تمرکز که نمیشه درس خوند و تست زد.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم. اول از همه یکم با خودت خلوت کن این شرایطی که پیدا کردی همش بخاطر استرس کنکور هستش. استرس نداشته باش منم تو جای شلوغ درس میخوندم صدای تلویزیون از یه طرف صدای صحبت باقی از یه طرف صدای آهنگ از طرف دیگه ولی چون واسه خودم یه هدف تعیین کرده بودم و میخواستم بهش برسم یه جورایی نسبت به باقی صداها کر شده بودم اولش خیلی برام سخت بود ولی کم کم عادت کردم توجه کن که انسان طوری آفریده شده که به هر شرایطی عادت میکنه. این گوشی هایی که دوستان گفتن خیلی خوبه برو نمونه صنعتیش رو بگیر اگه میبینی که نمیتونی با شرایط سازگار بشی. من بعضی وقتا که دیگه خیلی شلوغ میشد خونه میرفتم پشت بوم درس میخوندم البته توی بهار نا حالا که سرده. عزیزم همه این شرایط رو گذروندن فکر نکن کسی که آرامش داره شرایطش بهتر از تو هستش. تازه من سرکار هم میرفتم تا ساعت ۳ بعدش میومدم هم کار خونه بود و هم کارای دیگه و تا ساعت ۱۲ بیشتر نمیتونستم درس بخونم چون خسته میشدم واسه روز بعد که باید ۷ صبح میرفتم سر کار. ولی چون برنامه داشتم به همه چی میرسیدم و خدا رو شکر و با کمک خدا رتبم تک رقمی شد. خیلی ها شرایطشون مثل توه پس امیدت به خدا باشه و روش درس خوندنت رو عوض کن. ان شالله که هر چی خیره برات پیش میاد.

خدا آرامش من است
سلام عزیزم. اول از همه یکم با خودت خلوت کن این شرایطی که پیدا کردی همش بخاطر استرس کنکور هستش. استرس ...

خیلی خیلی ازتون ممنونم و ببخشید ک نتونستم جواب بدم چون اینترنتم رفت بله شما درست میگید شاید به خاطر استرسه وبه نظر شما شب خوانی درسته؟یه نظرم شب ارامش بیشتری داره  

انسانم آرزوست!
2738
خیلی خیلی ازتون ممنونم و ببخشید ک نتونستم جواب بدم چون اینترنتم رفت بله شما درست میگید شاید به خاطر ...

اره اگه میتونی شبا درس بخونی و ذهنت آماده یادگیری باشه اون موقع باشه خیلی هم خوبه 

خدا آرامش من است