2733
2739
عنوان

تنگی مجرای ادرای جنین پسر در چهارماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتی اسکن بگیری؟؟

سلام فدات اسکن گرفتم گفتن که مشکلی نداره یعنی رفلاکس واین چیزا و تنگی مجرا نداشت....ولی گفتن برای بودن کلیه اش باید یه سونو جای خوب بدم منتظرم تا دکترم ۱۵ شهریور بیاد ایران که جواب اسکن بهش نشون بدم ببینم تشخیص اش چیه فعلا همه چیز سپردم دست اون بالایی و امام حسین که نگاهی به پسرم کنن

انشالا... که خیره عزیزم 'خوب مگر توی اسکن محل کلیه ها دیده نمیشه؟همه چیز حتی کارکرد کلیه ها ام مشخص میشه فکرکنم 'چطور باز از طریق سونوگرافی میخان پیگیر باشند؟

عاشقتم خدا
2740

احتمال میدم پسرت عین پسر من باشه ...کلیه راستش بطور اکتوپیک همان طرف خودش ولی پایین پشت مثانه قرار گرفته...اللن که رفتم سونوگرافی میگن یک ساختار کیستیک پشت مثانه دیده میشه😔اگه میتونی سونوگرافیهاش وبرام بفرست تا مقایسه کنم

عاشقتم خدا
احتمال میدم پسرت عین پسر من باشه ...کلیه راستش بطور اکتوپیک همان طرف خودش ولی پایین پشت مثانه قرار گ ...

مدارکش خونه بابام هست رفتم اونجا برات میفرستم من سونوهاش به فارسی هست 

انشالا... که خیره عزیزم 'خوب مگر توی اسکن محل کلیه ها دیده نمیشه؟همه چیز حتی کارکرد کلیه ها ام مشخص ...

عکس رنگی انجام دادم من گفتن کلیه مشخص نمیشه فقط تنگی مجرا یا رفلاکس این مشکلات 

احتمال میدم پسرت عین پسر من باشه ...کلیه راستش بطور اکتوپیک همان طرف خودش ولی پایین پشت مثانه قرار گ ...

من خداروشکر کلیه راستش سالم فقط یه ورم خفیف داره که ۴ هست آنتی بیوتیک بهش میدم...نذر چهله زیارت عاشورا کردم که کلیه هاش سالم باشن دوتاش داشته باش

پس احتمالا عکس رنگی مثانهvcujگرفتین.منم اونو انجام دادم برای پسرم...‌شما اسکن کلیه نگرفتی؟؟توی اسکن ...

یه سوال ازت دارم میگم توی این ۹ سال پسرت به جز بی اختیاری ادرار مشکل دیگه ای براش پیش نیومد؟؟یا اینکه سال های اول منظورم تا ۵ یا ۶ سالگی هم بی اختیاری داشت؟؟از لحاظ رشد و رنگ رو خوبه مشکلی نداره پسرت؟؟

2706