2733
2739
عنوان

تنگی مجرای ادرای جنین پسر در چهارماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 34 پست

ولا پسرم  ازبچگی همین عدم کنترل ادرارش مسئله ساز بوده..خداروشکر مشگل دیگه ای فکرنمیکنم بوده باشه...باخودم میگم شاید همین کیست که پشت مثانه هست فشار میاره وباعث ریزش ادرار میشه

عاشقتم خدا
ولا پسرم  ازبچگی همین عدم کنترل ادرارش مسئله ساز بوده..خداروشکر مشگل دیگه ای فکرنمیکنم بوده باش ...

آفرین منم خواستم همینو بگم...اگه بخاطر تک کلیه بودنش باشه که باید همه اونایی که کلیه اهدا میکنن باید تکرر ادرار داشته باشن...من توی اسکن رنگی بهم گفتن که هیچ مشکلی از نظر رفلاکس و تنگی مجرا نداره ...حالا ببینیم خدا چی میخواد....به پسرت گفتی که تک کلیه هست؟من همش فکر میکنم در آینده چجور بهش بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه پسرشماهم اون کیست پشت مثانه هست؟؟ نه دوست ندارم که بفهمه چون پسرم به شدت استرسیه روی روحیش تاثی ...

کیست توی عکس و سونو که نبود....ما تا ۱۵ شهریور ببینم دیگه برای اینکه بفهمیم کلیه داره یا نه دکتر چیکار میکنه

2731