2733
2739
عنوان

💖💖💖ختم سوره ی یاسین💖💖💖

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز ششم هدیه به امام سجاد (ع)تلاوت شد انشالله همه عزیزان حاجت را بشن الهی آمین  ❤ التماس دعا ❤

زندگی پر از زیبایی واتفاقات خوب هست .جمله مثبت. 

خدایا شکرت   .  خدایا شکرت   .    خدایا شکرت

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2731

هردو سهم دیروز و امروز ادا شد 

حاجت روا بشین انشالا 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

سهم روز هفتم هدیه به امام محمد باقر (ع) تلاوت شد 

امیدوارم همگی حاجت روا بشیم   💟 الهی آمین💟

خدایا شکرت💖

خدایا باور دارم که توبهترین ها را به لطفت برایم رقم خواهی زد  💖الهی آمین💖

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
سهم روز هفتم هدیه به امام محمد باقر (ع) تلاوت شد  امیدوارم همگی حاجت روا بشیم   💟 الهی آ ...

سلام عزیزم من این چند روز رو به موقع خوندم انشالله که همگی حاجت روا بشیم.و این مریضی هم از کل دنیا و کشورمون ریشه کن بشه.

2740
سلام عزیزم من این چند روز رو به موقع خوندم انشالله که همگی حاجت روا بشیم.و این مریضی هم از کل دنیا و ...

الهی آمین💖💖💖💖💖

🌹امشب شب لیله الرغائب هست شب آرزوها 🌹          🌻لیله الرغائب شب آرزوها شبی که آسمانش پر از برق ستارگان است. در آن شب هر دعایی ستاره ای خواهد شد و در پهنه آسمان خواهد نشست.
بیا ستاره های هم را نظاره کنیم و بر هر کدام آمین بگوئیم.🌻

هر کس هر دعا وآرزو وحاجتی داره بنویسه انشالله که برآورده بشه 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

1.آرزو می کنم که همیشه خودم وخانوادم وهمه ی مردم جهان در صحت وسلامتی وآرامش زندگی کنند🌾 

2.انشالله خدا به کسب وکار همه رونق بده و همه در ثروت وفراوانی زندگی کنند🍃

3.عزیزانی که مادر نشدن خداوند بهشون فرزند سالم وصالح عطا کنه🌹

4.انشالله فرزندانمون عاقبت بخیر بشن تو درس وکارهاشون وزندگی شون موفق باشن🌸

5.همه صاحب خونه وماشین باشن🌻 

6.همیشه وهر لحظه به یادخدا باشیم واز شر شیطان در امان باشیم🌿

7.انشالله همیشه در آرامش باشیم وحاااااااااال دلمون خوب باشه 🍀

.

.

الهی آمین    الهی آمین    الهی آمین                                 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 

دوستان امروز به ذکر استغفار خیلی توصیه شده هر کسی مایل بود  امشب بعد از غروب 100 مرتبه ذکر استغفار بگه 

استغفرالله و ربی و اتوبو الیه 

🌹امشب شب لیله الرغائب هست شب آرزوها 🌹          🌻لیله الرغائب شب آرزوها ش ...

عزیزم من هر شب این ذکر و میگم 

توروخدا 

امشب منو فراموش نکنید خیلی به دعای پاک تون نیاز دارم 

التماس دعا 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

سهم امروز از ختم هم تلاوت شد حاجت روا بشین انشالا 

سهم روز هشتم هدیه به امام جعفر صادق(ع) تلاوت شد 

امیدوارم به حق این شب عزیزم همگی به آرزوهای قشنگمون برسیم  الهی آمین