2733
2739
عنوان

💖💖💖ختم سوره ی یاسین💖💖💖

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم فردا هدیه به امام حسن(ع)می باشد 💖التماس دعا💖 💖خداوند بسیار سخاوتمندانه مرا حمایت وهدایت م ...

سلام

خانم مدیر عزیز

لطفا ی ختم صلوات هم برا رفع بیماری کرونا از ایران عزیزمون بذار

بیاییم با دعا و صلوات از خدا کمک بخواهیم تا بیماری رو ریشه کن کنه

عزبزان نگن ک بیماری با دارو و پیشگیری رفع میشه

اما قبول کنیم دعا هم اثر داره

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
2728
سلام خانم مدیر عزیز لطفا ی ختم صلوات هم برا رفع بیماری کرونا از ایران عزیزمون بذار بیاییم با دعا ...

باشه عزیزم  این ختم تموم بشه حتما

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

ختم روز چهارم تلاوت شد 

هدیه به امام حسن مجتبی (ع) 

انشالله همه ی عزیزانی که در ختم شرکت کردند به حق امام حسن (ع)حاجت روا بشن 💖الهی آمین 💖

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2738

سهم امروز ادا شد 

حاجت روا باشین

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ختم روز پنجم هم تلاوت شد

هدیه به امام حسین(ع) انشالله همه ی عزیزانی که در ختم شرکت کردند به حق سید وسالار شهیدان حاجت روا بشن 💖التماس دعا💖

خداوند مهربان با لطف خودش مرا خوشحال می کند💖 جملات مثبت💖

سهم امروز هم تلاوت شد 

حاجت روا بشین 

توروخدا خیلی برام دعا کنین مادر بشم😢😗😗

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰