2733
2734
عنوان

💖💖💖ختم سوره ی یاسین💖💖💖

1188 بازدید | 208 پست

همه ما از خواص بینظیر سوره ی یاسین❤ قلب قران❤باخبریم

این ختم به نیت 14 معصوم وحاجتمندی همه حاجتمند هایی که در ختم شرکت کردند وهمین طور شفای بیماران بخصوص کودکان

ختم 14 روزه ی سوره ی یاسین شروع ختم از 1 اسفند به مدت 14 روز 

به این صورت که قبل از شروع خواندن سوره وبعد از آن 14 صلوات خوانده می شود یعنی سوره ی یاسین را بین 14صلوات خوانده شود

😇😇دوستانی رو که منشن می کنم اگه مایل بودند در ختم شرکت کنن 😇😇

همین طور لطفا دوستاتون روهم وهمه حاجت دارهارو تگ کنید تا همه ازاین ختم بهره ببرند 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

@باشکوه‍ 

@مامانبزرگپانیذ      اگه مایل بودید در ختم شرکت کنید ولطفا دوستانتون روهم تگ کنید

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم هستم دوستان خواهش میکنم برا منم دعاکنین خیلی محتاجم

انشالله حاجت روا بشی عزیزم

@باشکوه ‍  @مامانبزرگپانیذ      اگه مایل بودید در ختم شرکت کنید ولطفا دوستان ...

امید دلم منم هستم به نیت سلامتی آقا امام زمان وتعجیل در ظهور ایشان و حاجت روایی همه وهمه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
امید دلم منم هستم به نیت سلامتی آقا امام زمان وتعجیل در ظهور ایشان و حاجت روایی همه وهمه

انشالله عزیزم   باشکوه عزیزم رو منشن می کنم نمی شه نمی دونم چرا

2706