2733
2739
عنوان

شوهرم میگه تو وسواسی😟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 54 پست
خدایی اون وسواس داره نه من بیچاره

خیلییییی حالا این فقط یه مدل رفتارشه 

تو جمع ب مامانش میگفت دستاتو شستی اومدی سر سفره یهو مامانش عصبانی شد سرش داد زد همین دست شستنو من یادت دادم بس کن دیگه .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه بازوت چش بود؟مردم رو مبل هزار کار میکنن

هیچی بقیه کامنتامو بخون خودش کلا وسواسه فک میکنه مثلا بقیه دست نشسته میان سر سفره میشینن فقط این بلده دستاشو بشوره 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
حالا من عاشق اینم برم خونه ادما واسواسی انگار که بهشته به خصوص سرویساشون اصلا آدم حال میکنه فقط اونج ...

ادمای تمیزن اینا ن وسواس 

2731
ادمای تمیزن اینا ن وسواس 

نه بابا این سرویس که میگم تمیزه یعنی تو هر موقع بری خونشون سرویس برق میزنه . برق که میگم نه معمولی مثل خودامون یه چیز متفاوته حسش میکنی 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2740
چی؟ بگو

من به رابطه جنسی خیلی وسواسم مثلا رفتم خونه دوستم بعد منو برد تو اتاق خوابشون نشونم بده اتاقشونو هی میگف بشین رو تخت راحت باش ولی من چندشم میشد میگفتن اینا چیز کردن لابد ترشحاتشون ریخته رو تخت یا پتو بدبختی میگم من وقتی ازدواج کردم  باید هی لباس عوض کنم ملافه بشورم پتوو😣 بنظرت بعد ازدواج درست میشم؟ تو اینجوری نیستی؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

شاید زیاد بهش گیر میدی تو تمیزی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
خوبه جلو کسی چیزی نمیگم و‌مسخرت نمیکنه

غلط میکنه بگه انتظار داره با دو تا بچه کوچیک همیشه خونه مرتب باشه ولی من نمیام از جونم مایه بزارم هر چیزی در حد توان من و لیاقت خودش واللا بهش رو بدم باید هر روز جارو برقی و دستمال و اسکاچ دستم باشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من به رابطه جنسی خیلی وسواسم مثلا رفتم خونه دوستم بعد منو برد تو اتاق خوابشون نشونم بده اتاقشونو هی ...

طبیعیه والله کصافت کاری نداره نزدیکی . بستگی به شوهرت داره. موقع نزدیکیم کسی پتو نمیندازه روش . بعدم خوب طبیعیه من هر دفعه ملافه تخت میشورم نه به خاطر به قول تو ترشح کلا خودم دلم نمیگیره تا الان کلی ملافه برا تخت خریدم چون زود به زود شستم خراب شدن .

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
یاخدا من ترسیدم با این تهدیدت چه برسه شوهرت  😂😂😂

یه لحظه خودمم ترسیدم چقدر خفن شدمااا😅😅😅

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
طبیعیه والله کصافت کاری نداره نزدیکی . بستگی به شوهرت داره. موقع نزدیکیم کسی پتو نمیندازه روش . بعدم ...

خدا کنه برام عادی بشه من حتی به دستگیره اتاقشم دست زدم رفتم شستم دستمو😐

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)