2733
2734
عنوان

شوهرم میگه تو وسواسی😟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 54 پست

شوهرم بهم میگه شلخته ولی جلو دیگران حرف زیادی بزنه مرگشو با دستای خودم رقم میزنم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید واقعا وسواسی من یه بار رفتم خونه اشنامون تاپ پوشیده بودم دستمو گذاشتم رو بازوم یهو گفت دستتو ...

وااااا بازوت جوش چرکی داشت

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2731
 بازوت نجسه؟    

ندونم لابد در نظر اون همه نجسن 😑

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
این رفتار دیگه زشته من وسواس دارم اما جلو مهمون هیچی نمیگم میگم زشته بعدا تمیز میکنم 

بابا کلا همینطوره کسی دست بذاره ب دستگیره در میره تمیز میکنه با همه هم اینجوره ها .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2740
وااااا بازوت جوش چرکی داشت

اه ن بابا .میگم ک کلا وسواسه .کسی دست ب دستگیره درم بزنه میره پاک میکنه .

خوب اون مریص به نظرم دست خودش نیست 

اره واقعا ارتباط باهاش بقیه رو زجر کش میکنه .هیشکی باش رفت و امد نداره .

شوهرم بهم میگه شلخته ولی جلو دیگران حرف زیادی بزنه مرگشو با دستای خودم رقم میزنم

یاخدا من ترسیدم با این تهدیدت چه برسه شوهرت  😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

حالا من عاشق اینم برم خونه ادما واسواسی انگار که بهشته به خصوص سرویساشون اصلا آدم حال میکنه فقط اونجا برینه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2706