2733
2739
عنوان

شوهرم میگه تو وسواسی😟😰

1278 بازدید | 54 پست

من وسواس ندارم فقط تمیزم....

اما همسرم جلوی همه‌میشینه میگه خانم من وسواس داره یا ادای منو در میاره جلوی بقیه تا اونا بهم بخندن 😰 هر چی میگم من وسواسی نیستم اما گوش نمیده و مدام منو‌ضابع میکنه🙁😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثال بزن

مثلا من میگم کفشاتونو در ویترین روی پا دری نیاد.پادری کثیف میشه.اما اون جلویی همه می خنده میگه اگه کفشاتونو به پادری بخوره میکروب ها پرواز میکنن و همه جای پادری رو کثیف میکنن و‌ میخنده‌.فقط منو‌مسخره‌میکنه

خب شاید واقعا وسواسی من یه بار رفتم خونه اشنامون تاپ پوشیده بودم دستمو گذاشتم رو بازوم یهو گفت دستتو گذاشتی رو بازوت نذاری رو مبلما من کپ کردم 😨دیگم خونشون نرفتم .شوهرشم همش ازش میناله 😅

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738
مثلا من میگم کفشاتونو در ویترین روی پا دری نیاد.پادری کثیف میشه.اما اون جلویی همه می خنده میگه اگه ک ...

اشکال نداره که داره موجبات خنده و شادی فراهم میکنه تو هم بخند باهاش😂😂😂بگو آره پرواز میکنن میان تو یقه ات میخورنت 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
خب شاید واقعا وسواسی من یه بار رفتم خونه اشنامون تاپ پوشیده بودم دستمو گذاشتم رو بازوم یهو گفت دستتو ...

این رفتار دیگه زشته من وسواس دارم اما جلو مهمون هیچی نمیگم میگم زشته بعدا تمیز میکنم 

مثلا من میگم کفشاتونو در ویترین روی پا دری نیاد.پادری کثیف میشه.اما اون جلویی همه می خنده میگه اگه ک ...

یه بار خونه رو ول کن برو خونه مامان بعد بیا خونه باز تمیز نکن خونه رو میفهمه خودش یه دوهفتم سرویسا رو تمیز نکن ظربام بزار تو سینک آخرشب صبح بیدار میشه ببینه موهاتم شونه نکن آدم میشه

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

نگو کثیف میشه بگو خاکی میشه مجبورم دوباره بشورمش تو میگی کثیف میشه اون فکر میکنه میکروبارو میگی 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706