1662
1605
عنوان

مانتو عید😍😋+عکس

150731 بازدید | 454 پست

سلام ببینیند و نظر بدین کدوم قشنگ تره مدلش و رنگ

زَوَّجتُکَه نَفسئ فِی المُدَّتِه المَعلومُه عَلَی المِهرِ المِعلوُم...))الان ک اینو خوندی ب عقد اینجانب دراومدی،نخند!دیگه کار از کار گذشته شب میام شام اماده باشه حرفم نباشه      🤣🤣🤣🤣🤣🤣👫🙋‍♀️😉

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اولی

خداوند زمین را در هفت روز افرید  روز اول زمین را....روزدوم آسمان را....روزسوم آب را..... روز چهارم کوه ها را ....روز پنجم گیاهان و درختارا .....روز ششم خورشید و ماه را .....روز هفتم تو را برای من ساخت واینگونه زندگی جریان پیدا کرد .  دوقلو های عزیزم    
1522

اولی چنده .. خوشگله

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟🤔.                                     +شاش!😂                                             اگه نظرت مخالف نظر من ریپ نکن😏😏😏این نظر منه..دلم میخواد به تو هم ربطی نداره😒😒😒             بچه ها یه تاپیک دارم در مورد «کرونا»یه دعا خیلی کوتاهه..واسه جلوگیری از بیماری های صعب العلاج..دوست داشتین بخونین😍                             میگم نمیشه کرونا بشینه خونه، ما بریم بیرون 😭 آخه حوصلمون سررفته
8

اولی

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
1645