2737
2739
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117125 بازدید | 928 پست
اینجا شهرکوچیکه منم تاخواستم جایی برم اینجوری شوهرم دادن. باید پرس و جوکنم. حتما برم

استارتر ببخشید تو تاپیک حرف میزنیم♥️عزیزم شما برگرد خونت و ازش تعهدنامه ی محضری بگیر ک توش خونه ای ماشینی چیزی ب نامت بزنه و حق نداره کارای گذشتشم تکرار کنه و امضا کنید تورو خدا خر نشی مث من همینجوری برگردیاا

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
خداروشکر ک پشتتن ...من یکی از بچه هام اوتیسمه و خیلی شرایط بدی دارم خانوادمم از لحاظ مالی متوسطن خجا ...

بعضی آدمها چرا آنقدر حیووون تشریف دارن؟

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی خدا مرد بد لعنت کنه من از نظر مالی اصلا مشکل ندارم خانوادم وضع مالی خوبی دارن همینطور برادرام گف ...

خدا حفظشون کنه ...نه شوهرن من ابلیسه ب تمام معناس شکایت کرده گوشی و طلامم میخواد ازم بگیره

چی گفتین تو دادگاه میشه بگی منم بگم هر بچه ای یک ملیون و صدو بیست یا جفتشون؟؟؟

نه بابا جفتشون بگو جای ندارم بمونم بچتم مریض مطمعا باش به شما زیاد میدن من بابام خونه بهم داد شوهرم گفت خونه داره کمتر دادن تا میتونی ناله کن اجراتالمثل درخواست کردی برای من برای نوزده سال زندگی بیست ودو ملیون بریدن 

2731
چقدر بعضی دخترا جند...ه شدن،طرف زن داره باهاش دوست میشن،چقدر حقیر چقدر پست ،برو ب پسرای مجرد ی دل سی ...

عزیزم شما خودت زنی...چرا سمت مرها رو میگیری!!! چرا میگی دخترا فلان شدن..چرا نمیگی مردای زن دار هرزه شدن!!!! چرا جامعه زن رو مسبب هر گناهی میدونه..حداقل ما ک زن هستیم طرف زنها باشیم... اون دختر ب محبت احتیاج داشته..این مرد ک زن داره نباید بره سمت دخترا ..پس اشکال اول از مرد شروع میشه..یه ذره ب خودمون بیایم و مقصر اصلی ک مرد هست رو هم ببینیم.. بنظرم همسر این خانم خرابکار و هرزه و هر چیز دیگه ای بوده..وقتی زن داشت نباید بره سراغ دیگران.. اون دختر شاید اصلا نمیدونسته ک این مرد زن داره.. درست قضاوت کنیم تا همه چی رو نندازن گردن زن ها

الان دیگه ناراحتی کافیه، قوی باش و پای خودت وایستا،  به مشاور مراجعه کن بهت راه حل میگه تا مسئ ...

ممنونم. شب خیلی حالم بد بود ولی الان آرومترم.... اونم گذاشت رفت. 

بعضی آدمها چرا آنقدر حیووون تشریف دارن؟

تازه بهم میگه تو خرابی تو با دوستای من رابطه داشتی میگم مدرک بیار عوضی میگه تو خونس داره برام پرونده سازی میکنه تقصیر منه سادس ک بهش فرصت دادگ هردفه الان ماهی ۱۰۰ هزار تومن از کارت بچمو سوزونده ک من ب بیچارگی بخورم بگردم 

تو تو دادگاه چی گفتی؟ من هیچی برا اثبات ندارم موندم چیکارکنم

توقرارنیست چیزی بگی اگه مهریه بخوای حتی اگه توخوائن باشی بازم میتونی بگیری....اگه توافقی هم باشه چیزی نمیپرسن خیلیییی راحت به پنج روزم نمیکشه

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
2738
تو تو دادگاه چی گفتی؟ من هیچی برا اثبات ندارم موندم چیکارکنم

نگا کن عزیزم من همه ی این راهارو رفتم خودمم ی چیزایی از وکالت حالیمه،قاضی و وکیل خیلی داریم تو خونوادمون،اگه خاستی برات دعوت دوستی فرستادم بیا خصوصی بهت بگم چ کار کن

نه بابا جفتشون بگو جای ندارم بمونم بچتم مریض مطمعا باش به شما زیاد میدن من بابام خونه بهم داد شوهرم ...

اره درخواست کردم اجرت المثل من ۱۲ سال زندگی کردم

منم خونه بابام دو طبقس نکنه بگه یکیشو دادن ب من 

براش کم‌نذاشتی ؟؟

چرا اتفاقا کم گذاشته .ازکجا فهمیدی براش کم گذاشته؟؟؟؟؟؟؟

باریک الله نه باریک الله نههههههه باریک الله بابا باهوش 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩ازینا👉برلش گم گذاشته

خدا حفظشون کنه ...نه شوهرن من ابلیسه ب تمام معناس شکایت کرده گوشی و طلامم میخواد ازم بگیره

شوهر من عوضی شکایت کرد طلاهارو میخوام فاکتور نداشت من انکار کردم انقدر اذیتم کرد فقط خدا خیر بده برادرم با پارتی انداختیم زندان دیگه الان لال شده افتاده به غلط کردن بیاید رضایت بدین تمام مهریه ت میدم و طلاقتم میدم   

تازه بهم میگه تو خرابی تو با دوستای من رابطه داشتی میگم مدرک بیار عوضی میگه تو خونس داره برام پرونده ...

برودادگاه بگو به من انگ هرزگی میزنه اگه نتونه ثابت کنه ادعای شرف کن بندازش زندان

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
اینجا شهرکوچیکه منم تاخواستم جایی برم اینجوری شوهرم دادن. باید پرس و جوکنم. حتما برم

عزیزم درسته شهر کوچیکی..ولی ول کن حرف این جماعت و آبرو و ... بفکر خودت باش..مردم هرکارکنی حرف میزنن... الان خیلیا میگن شوهرش خیانت کرده و خانم انگار ن انگار..پس شما حتی اگر سکوت هم کنی باز مردم شهر کوچیک حرف میزنن.. خودتو بخاطر حرفها عذاب نده..کار خودتو بکنن

2706