2752
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
بادختره تو ماشین دوتایی عکس انداخته بودن. تو گوشیش بود پاک کرده بود ولی تو پوشه هاش مونده بود. 

الهی بمیرم😥😥😥

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تویه بار دنیا اومدی یه بارفقط ۲۱سالت میشه پس سرآدمایی که قدرتو نمیدونن خودتوعذاب نده من راه حل بهت ن ...

اومدم خونه مادرم. گفت بری طلاقت میدم. اصلا براش مهم نیس چون زیرسرش داره

نه هنوز ندادم گفتم خودش بیاد بدونه دردسر توافقی برای منم نمیخواد البته نگفته ولی اصلا نگفت نگه م مید ...

خداروشکر ک پشتتن ...من یکی از بچه هام اوتیسمه و خیلی شرایط بدی دارم خانوادمم از لحاظ مالی متوسطن خجالت میکشم پیششون شوهرمم رفته بهزیستی ماهیانه بچمو قط کرده ک بهم ندن خدا لعنتش کنه

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
2731
اومد خواستگاریم نمازخون و مومن بود ولی بعدش چیزی ندیدم. نمیدونم دیگه مغزم کار نمیکنه. دختر بود اونکه ...

نگا کن زود تصمیم نگیر حتی اگه میخایی جدا بشی هم قبلش برگرد خونت طلاهاتو فاکتوراشو بردار یکم بمون مواظب باش فقط بچه دار نشی پول جمع کن مدرک جمع کن بعد اقدام کن وگرنه باید چن سال علاف بشی عزیزم،یا از همه چیز بگذری 

ممنون عزیزم. بخدااون لحظه کلا دست و پامو گم کردم. من نه سن و سالم زیاد نه زورم بهش میرسه. کنارم بود ...

الان دیگه ناراحتی کافیه، قوی باش و پای خودت وایستا، 

به مشاور مراجعه کن بهت راه حل میگه تا مسئله حل شه ... فقط خودتو نباز و تحت هیچ شرایطی ضعف نشون نده و اصلا دعوا و بحث نکن ... جدی و منطقی ☑

مانا باشید 🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
آره تو ماشین خودمون بودن چن ماهه شبا دیر میاد به بهانه استخر میره یه شهردیگه بادوستاش. همش براش فیلم ...

آهان فک کردم واسه قبل ازدواجه..نباید بهش میگفتی.باید عکسو برمیداشتی بعنوان مدرک..این ادم ارزش زندگی نداره بنظرم 

دقیقا...پدرمادرم تمام عمرو اعصابشونو پای من دادن...دادگاه نفقه رفتین شما؟ من هفته بعده 

برای خودم نخواستم اره برای بچه یه ملیون و صدو بیست هزار تومن بریدن خاک تو سرشون نمیگن این پول حتی خرج یه بچه شیش ساله نیست

از تهدیداش نترس فعلا اوتی که طلبکاره تویی نه اون زور هم نرن به زودی ببخشیش فعلا هم فکر طلاق و دادگاه نباش بذار بگذره ببین چی میشه 

فقط فعلا نبخشش تا روحیت برگرده 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

پس همون کاری وبکن که یابار من کردم ۱۲سالم که بودبه زورشوهرم دادن به یه پسر که۱۳سال ازم بزرگتر بود عین شوهر توآخرش۱۵سالگی طلاق گرفتم منم کسی پشتم نبود کوچیک بودم ولی گرفتم 

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
برای خودم نخواستم اره برای بچه یه ملیون و صدو بیست هزار تومن بریدن خاک تو سرشون نمیگن این پول حتی خر ...

چی گفتین تو دادگاه میشه بگی منم بگم هر بچه ای یک ملیون و صدو بیست یا جفتشون؟؟؟

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
خداروشکر ک پشتتن ...من یکی از بچه هام اوتیسمه و خیلی شرایط بدی دارم خانوادمم از لحاظ مالی متوسطن خجا ...

اخی خدا مرد بد لعنت کنه من از نظر مالی اصلا مشکل ندارم خانوادم وضع مالی خوبی دارن همینطور برادرام گفتن خرج خودت و بچه هات تا جون داریم میدیم 

پس همون کاری وبکن که یابار من کردم ۱۲سالم که بودبه زورشوهرم دادن به یه پسر که۱۳سال ازم بزرگتر بود عی ...

تو تو دادگاه چی گفتی؟ من هیچی برا اثبات ندارم موندم چیکارکنم

2706