2733
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117075 بازدید | 928 پست

ناراحت شدم..معلومه شوهرت بار اولش نبوده ک بعد از اینک دستش رو شده پرو پرو جوابت و داده دل پر کرده...اگ بار اولش بود حداقل سعی میکرد ارومت کنه...عجله ای تصمیم نگیر بذار چند روز بعد اروم شدی..اونموقع واس هرکاری ک خاستی اقدام کن

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
ببین الان داغی منم اولش گفتم هیچی نمیخوام فقط طلاق ولی الان میگم برای چی اون اشتباه کرده باید تاوان ...

نه فاکتوراش نیست کلا. ممنون بابت راهنماییت. مادرم از الان میگه شاید اومد ثابت کرددروغه ولی من باچشمای خودم دیدم.... اصلا باورم نمیشه چجوری توروم نگاه میکرد نامرد. من جوونیمو حیفش کردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه نخواستی طلاقم بگیری اشتباه من نکن همون اول تا بچه نداری تا پای طلاق برو بزار ادب بشه نذار پرو بشه من شوهرم اذیت کرد من از خونه بیرون کرد همش برگشتم کوتاه اومدم الان دیگه تا اخرش دارم میرم به غلط کردن افتاده ولی دیگه من نمیخوامش 

2731
ناراحت شدم..معلومه شوهرت بار اولش نبوده ک بعد از اینک دستش رو شده پرو پرو جوابت و داده دل پر کرده... ...

نمیتونم ببخشمش چون نابودم کرد... نزدیک چن ماه بود من بهش مشکوک شده بودم ولی هیچکس باورم نداره. بخدا چن ماه بود یهو 16 ساعت کلا تو گوشی.... تا معلوم شد وقتایی که من تا دوهفته رنگ بیرونو نمیدیدم و این آقا به بهانه باشگاه و اسخر میرفته....   

استارت یه چیزی خواهرانه بهت میگم باهش حرف بزن یا به خانوادش بگو تا این کارش بذاره کنار توهم سعی کن ببخش بمون زندگیت کنی تو با هرمرد دیگه بری بازم همینه تا می تونی باهش حرف بزن بمون زندگیت کن به خاطر یه اشتباه زندگیت خراب نکن  خودت می تونی عوضش کنی

2738
آره تو ماشین خودمون بودن چن ماهه شبا دیر میاد به بهانه استخر میره یه شهردیگه بادوستاش. همش براش فیلم ...

ببخشید ولی خودتون خلین که جرات میدن به خودشون مردا چنین کاری کنن و سو استفاده کنن!!!!! اگه از اول آدم طوری رفتار کنه ک دست از پا خطا کنی یا حتی در موردمورد خودشم ادم بگه طرف مقابل برای همیشه دور انداخته میشه ولی وقتی کسی خودش ب خودش احترام نمیذاره طرفم این میشه

ببین اگه نخواستی طلاقم بگیری اشتباه من نکن همون اول تا بچه نداری تا پای طلاق برو بزار ادب بشه نذار پ ...

حتی نمیتونم فکرسو بکنم که باز به عنوان شوهر قبولش کنم. بخدا خیلی رفتاراشو الان متوجه میشم.... 😭😭😭قبل رفتن حموم کردناش بعد اومدن دوباره دوش گرفتناش

چقدر چرتو پرت میبافی بهم دو دیقه زار نزن بشین مثل یه ادم بالغ و منطقی فکر کن و تصمیم بگیر چقدر متزلرلی ک بخاطر عکس شوهرت با یه شخص دیگه سریع انقدر از هم پاشیدی تازه میگی من ازش سرم قشنگ مشخصه چقدر سرتری 

هرکی هم از لحن حرف زدن من خوشش نمیاد خواهشا ریپلای نکنه روی حرف من با استارتر بچس ک هنوز به بلوغ نرسیده ولی ازدواج کرده

حتی نمیتونم فکرسو بکنم که باز به عنوان شوهر قبولش کنم. بخدا خیلی رفتاراشو الان متوجه میشم.... 😭😭😭 ...

خیانت سخت بهت حق میدم من خودم چون پای طلاقم نمخوام تشویقت کنم ولی این اول زندگی مزه هرزگی اومده دهنش دیگه بیرون نمیره ایینده تو تباه نکن وقت برای زندگیت زیاده

2706