2737
2734

از همون بچگی هام خوشم میومد همش فکر میکردم شوهرم میشه یه روزیی با شوهرم امشب داشتیم فیلمشو میدیدم هنوزم ازش خوشم‌میاد به شوهرمم گفتم ولی  ناراحت نشد چون سنش خیلی بالاتره.ولی واقعا ب چشم پدری خوشتیپ مونده هنوز😂.نظر شما چیه 

چشم# پدری# 😶😶

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من ک عاااااشقشم😍😍مخصوصا تو فیلم سن پترزبورگ

عالی بود 😍

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
چشم پدری دیگه چیه 

یعنی نگاه عاری از منظور😂😂

بازیگریش که افتضاحه

متوجه بازیگریش نشدم فقط زل میزنم بهش😂😂😂

2706