2733
2739
عنوان

چرا انقدر از پیمان قاسم خانی خوشم میاد😶

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 52 پست
سلیقه ها فرق داره دیگه ولی به نظر من نسبت به سنشم که ۳۷ سالشه در نظر بگیریم جذابه  بیچاره بهار ...

بهاره شوهر کرد رفت دیگه😁من تو اون سریاله که نصفه دیدم همین پسره بود از فزوتن خوشم‌میومو

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک ب سرم این ازون تاپیکاس که شوهرم بلند شه بخونه دیگه تا ابد بدهکار میشم🤣😂😁

چرا؟😁

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2728
اقا راسته خیانت کرده به بهاره ؟

نه عزیزم پیمان از این شخصیتا نداره 

چرا؟😁

اول که میگه پیمان قاسم خانی کیه بعدم میگه اینا چ حرفاییه میزنین. دوره هم جمع میشینو خلاصه آقا بندال میشه که اسم بازیگرای مردو بلدیو خلاصه تا نیفتم رو سرو کلش یه فص کتک مفصل نخوره و نخورم ول نمیکنه😁😁😂🤣🤣🤣

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
فروتن رنگ چشماش و صداش فوق العاده ست

وای ازه دیدی🤣😂😂حالا من شوهرم یه زن خوشگل بازیگر ک میبینه میترکم از حسودی ولی خودش کامثلا خنپی هست

نه عزیزم پیمان از این شخصیتا نداره 

پس چی شده ؟ چرا جدا شدن ؟ دختر عمم میگفت که بهاره توی اینستا و اینا قبل از ازدواج دومش هی به دخترا میگفته ک نرید دمباله مردای زن دارو فلانو بهمان ناراحت بوده

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2738
چه قدر جالب من فکر میکردم خودم عجیبم😂 حس میکنم به خاطر کمبود عاطفه پدریم هست 

میگن دو حالت داره 

یا دلت میخواد شوهرت هم مثل بابات باشه و همون حسو ازش بگیری چون میترسی همیشه یه روزی بابات کنارت نباشه

یا همون کمبود محبت از طرف پدر

سلیقه هم هست البته... من از مامانم بهم به ارث رسیده این سلیقه😅

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
پس چی شده ؟ چرا جدا شدن ؟ دختر عمم میگفت که بهاره توی اینستا و اینا قبل از ازدواج دومش هی به دخترا م ...

نه بعدش رد کرد خود بهاره گفت پیمان خ مرد خوبیه  یا هم نساختن پیمان طلاقش داد سر همین بهارخ جلز وبلز کزد الان کارای بهاره ببین خداییش لباس خاله شادونه میپوشه  جلو دوربین کارای عجیب میکنه پیمانم نساخت باهاش رفت رو مخش

چقد از فروتن بدم میاد میبینمش کهیر میزنم 😣 خیلی یه جوریه

اره فقط صداش و رنگ چشماش خوبه

میگن دو حالت داره  یا دلت میخواد شوهرت هم مثل بابات باشه و همون حسو ازش بگیری چون میترسی ...

مادرت هم دوست داشته چه جالب😍

2706