2733
2739
عنوان

میخوام واسه چندساعت بمیرم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 66 پست
خب نظر خواسته دیگ با حرف من و تو ک برنمیگرده

کار خوبی نیس در هر صورت...

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
خیلی ها اینطورن قرار نیست همشون ب مرگ فک کننن.

منم نمیخوام واسه همیشه بمیرم فقط خیلی خستم نمیدونم چیکار کنم فقط میخوام حداقل واسه چندساعت بمیرم 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خوبی نیس در هر صورت...

حالا ایشون خودشون جون دوستن فقط برای یک ساعت میخوان😂😂

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
2728

😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

سرنوشت هر کسی به دست پدر و مادرش رقم میخوره چشمامونو باز کردیم دیدیم دکترن  خوشبخت شدیم دیدیم تو مشکلن تا اخر عمرمون تو مشکلاتمون میمونیم پس سرنوشت پدر ومادر میسازیم نه خدا پس همه ما یه بار به دنیا اومدیم   پس بایددددددد زندگیم کنیم

قرص برنجو نمیدن به هرکسی اگه میدادن که خوب بود 

عزیزم من شوخی کردم میدونم خودت عقلت میرسه اینانمیدونم چراشدن کاسه داغ ترازآش

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت
2738

وقتی همه چی تو زندگی واسه شوهرتون مهم باشه حتی سوراخ جورابش ولی شما نه چیکار میکردید ؟

اگه شما این زندگیو سرپا نگه دارید و اون فقط دلتونو بشکنه چی ؟ 

یه آدم مگه چقد صبر داره؟

عزیزم من شوخی کردم میدونم خودت عقلت میرسه اینانمیدونم چراشدن کاسه داغ ترازآش

حالشون خوب نیس 

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

چون دوسش دارم نمیخوام بیشتر از این ازش دور باشم

@نی_نی_یار_5    

چجوری تگش میکنی؟ من بلد نیستم😕

وقتی همه چی تو زندگی واسه شوهرتون مهم باشه حتی سوراخ جورابش ولی شما نه چیکار میکردید ؟ اگه شما این ...

منم همچی دست شوهرمه خب..میدونی چیکارش میکنه..عوضی پس انداز میده به خونوادش..الان من بیام خودمو بکشم؟

یادت میدم الان کار دارم😂

😂😂

2706