2733
2739
عنوان

میخوام واسه چندساعت بمیرم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشع بدون نسخه گرفت؟

اره فک کنم بدن

من وقتی اعصابم خرد و فشار زبادی رومه میخورم و میخابم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2728
استارتر حرف بزن  حرف زدن خیلی سبکت میکنه

وقتی کل سختی زندگیشو بکشی آخر سرم بگه عجب غلطی کردم باهات ازدواج کردم چیکار باید کرد جز مردن 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
برا چی راه اشتباه جلوی کسی میزاری عزیزم..فک یه درصد این خانوم حالش بد باشه و واقعا بخواد بمیره

این خانم خودش عقلش میرسه بچه که نیست

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت
2740
اره فک کنم بدن من وقتی اعصابم خرد و فشار زبادی رومه میخورم و میخابم

اها مرسی ممنون 🙏

سلام اونطور باشه همه ادم ها میخوان اونطور باشه ولی خدا نکنه مرگ اخرین راه انسان نمیشه با هر مشکلی بخ ...

کلی تلاش کردم ولی دریغ از یه تشکر 

@نی_نی_یار_5    نی نی یار بیا ببین چ راحت چ چیزایی رو پیشنهاد میدن؟ شاید کسی ک پشت این ا ...

حالا چیزی نگفت که..چرا شلوغش میکنی

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
برا چی راه اشتباه جلوی کسی میزاری عزیزم..فک یه درصد این خانوم حالش بد باشه و واقعا بخواد بمیره

خب نظر خواسته دیگ با حرف من و تو ک برنمیگرده

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
@نی_نی_یار_5    نی نی یار بیا ببین چ راحت چ چیزایی رو پیشنهاد میدن؟ شاید کسی ک پشت این ا ...

قرص برنجو نمیدن به هرکسی اگه میدادن که خوب بود 

2706