2733
2739
عنوان

علاج ترک شکم تو حامله گی.......

27486 بازدید | 14 پست
من تازه فهمیدم حاملم... برا ترک ترک نشدن پوست شکم از الان باید کاری کنم؟ لطفا راهنماییم کنین... کرمی پمادی که خوب باشه و قبلا جواب داده رو اگه میشناسین بگین.. مرسی
روزی یه دونه گردو بخور . من شنیدم میگن خوبه اما من خودم امتحان نکردم . نمی دونم جواب میده یا نه اما در کل عزیزم وقتی بادار میشه و وارد ماههای آخر هم که میشی خود به خود پوست شکمت کش میاد به حدی که فکر می کنی الان می خواد پاره بشه من که حامله بودم تمام بدن ترک خورده بود و همه اش هم قرمز شده بود . شوشو خیلی نگران بود . اما الان که 1 سالی میگذره همش خوب شده و هیچ اثری نمونده . اگر می خوای مادر بشی اشکال نداره یه خورده ترک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای جلوگیری از ترکهای بارداری هیچ راهی وجود نداره . من انواع روغن ها را امتحان کردم و تا ماه 9 هیچ ترکی نداشتم و خیلی خوشحال بودم که پوستم بدشکل نشده اما تو دو هفته آخر بارداریم به طور ناگهانی پوستم وحشتناک ترک خورد .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

من الان ماه 7 هستم از ماه 5 شروع کردم به زدن کرم استچ مارک
هنوز ترک نخوردم
با این حال کمی خارش پوست دارم با اینکه کرم میزنم
امامیدونم که ماه آخر میترکم از ترک!
اما فکر کنم کرم زدن بهتر از کرم نزدن باشه
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
ترک های پوستی زنان باردار

این مسئله فقط شامل زنان باردار نمی باشد بلکه تمام افرادی که در مدت کوتاهی وزن قابل توجهی اضافه می کنند نیز دچار عارضه ترکیدگی پوست می شوند. میزان این ترکها با توجه به نوع پوست در زنان باردار متفاوت می باشد.باید از ماههای ابتدایی بارداری، پیش از ظاهر شدن ترکها به آنها توجه نمود و پیش بینی های لازم را در نظر گرفت.
استفاده از روغن زیتون و یا شیر برای ماساژ متداوم و یا استفاده از کرمها و پمادهای مخصوص موجود در دارو خانه ها. ماساژ را از دو ماهگی شروع نمایید و تا سه ماه پس از زایمان ادامه دهید، یک بار شب هنگام و یک بار صبح، و بعد از حمام، جهت مرطوب کردن پوست.
2740
خطوط کشش یا استریا
پیدایش این خطوط در دوره بارداری یک یافته شایع می باشد. این خطوط در اکثر زنان باردار در ماه های ششم و هفتم حاملگی ابتدا در دیواره شکم ظاهر شده و بعداْ به میزان کمتری بر روی سینه ها نیز نمایان میشود.
در نواحی دیگر از جمله ران ها و بازوها با در صد کمتری این خطوط دیده می شود. علت بوجود آمدن این خطوط پوستی را به تغییرات زمان بارداری و افزایش جثه جنین و فشار آن روی پوست و کش آمدن پوست و در نتیجه پاره شدن بافت الاستین که مسئول کشش و نگهدارنده پوست است، نسبت می دهند. رنگ این خطوط در ابتدا قرمز تا صورتی و یا ارغوانی است و گاهی همراه با خارش می باشد. بعد از زایمان این خطوط تا حدی جمع میشوند ولی بطور کامل از بین نمی روند و معمولاْ به رنگ پوست در می آیند و کمی فرو رفته و چروکیده دیده میشوند. استریا معمولاْ یک مشکل ظاهری است.
ولی در مواردی که این خطوط وسیع باشند امکان زخمی شدن و عفونی شدن وجود دارد که باید مراقبت های خاصی انجام گیرد. استریا در موارد غیر بارداری نیز دیده میشود از جمله در پسر ها و دختران در سنین بلوغ که در ارتباط با افزایش سریعتر حجم بدن نسبت به رشد سطحی پوست است و در نواحی باسن، ران ها، کمر و سینه بوجود می آید

ترک پوست در بارداری - پیشگیری
http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=16231
تا اونجایی که همه پزشکان پوست میگن فقط و فقط بستگی به جنس پوست داره.ممنکنه گرونترین و بهترین کرمها رو استفاده کنید و بازم بدنتون ترک بخوره و ممکنه هیچی استفاده نکنید و پوستتون مثل آینه بمونه اما حداقل فایده استفاده از این کرمها اینه که از خارش پوست که خیلی هم آزار دهنده ست جلوگیری می کنه.
راستش از چند نفر هم شنیدم که از آب جو روی پوست شکم و سینه شون استفاده میکنند وراضی اند.ولی خودم امتحان نکردم.من از دکترم که پرسیدم گفت بهترین مارک کرمی که الان تو بازار هست mustella ست منم همینو استفاده میکنم.فکر کنم حدود 35 تومن خریدم.الانم توی ماه 6 هستم و گوش شیطون کر هنوز که ترکی ندارم ولی خوب خارش دارم که با کرم فعلا که رفع شده
:)
موفق باشید
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
هر روز چرب کردن بدن با روغن زیتون موثره , و استفاده از کرم ماستلا ,از ماه اول بارداری تا 1 ماه بعد زایمان, دوبار در روز, البته قیمت ماستلا یکم بالاست ,من 58000 خریدم,
ببین بعضیا میگن اثر نداره و... اونا از ماه 5 و 6 میزنن اونم چند روز در مبون ,بعد انتظار معجزه دارن!
اینم بگم که هر دونه کرمش نهایت 1 ماه رو جواب میده:-/
تو با منی هر جا برم... عشق تو بند جونمه...
2706