2733
2734
اره بيچاره ولي نميدونم چرا خدا به ما كم روزي ميده هرچي ما تلاش ميكنيم كم به دست مياريم و حسرت ميخوري ...

از اين به بعد ديدت رو عوض كن هر چي داريد به ديد زياد بهش نگاه كن نگو كمه بگو خدا روشكر بعد ميبيني به همون كم هم بركت مياد

بعضيا پول زياد درميارند ولي بركت نداره پول بايد بركت داشته باشه شايد براي شما كم باشه ولي حتما بابركت هست.حالا فكر كن ببين با برمت هست يا نه؟

ما ملت حسينيم
شوهرمنم دیشب سوپرایزم کرد امسال اولین سالیه ک مادر شدم  ۷ساعت بیرون بود بش گفتم خوش گذشت؟قرار ب ...

اين مردها وقتي بچه دار ميشن تازه هار ميشند فكر ميكنند واي چه چيز خوبي گير اورديم تا باهاش همسرمون رو نقره داغ كنيم تا تقي به توقي ميخوره ميگن بچه رو ميگيريم همش هم حرف مفت ميزنن

ما ملت حسينيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اين به بعد ديدت رو عوض كن هر چي داريد به ديد زياد بهش نگاه كن نگو كمه بگو خدا روشكر بعد ميبيني به ...

باشه تمام نباشم ميكنم اما انگار افسرده شدم انقد حرص خوردم و فكرش كردم چرا از همه عقب ترم

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
2731
به چی روشن؟😂😐🤦 باردار هم باشم😐

که بعد پشت سرم یه عطسه کنه بگه خدا غضبش کنه چشمم زد......

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
باشه تمام نباشم ميكنم اما انگار افسرده شدم انقد حرص خوردم و فكرش كردم چرا از همه عقب ترم

افسردگي نداره.مطمعن باش تو هم چيزهايي داري كه خيليا ندارند همينكه شوهر با شعوري داري كه درك ميكنه ناراحتيت رو با كمك كردن حالا در همون حد ميخاد يه جوري جبران كنه و به جاش نميزنه تو برجكت كه منت ميذاري و باهات بحث نميكنه خودش خيليه بخدا.بخون پستا رو ببين بعضي مردها چه رفتارايي داشتن و از كاه كوه ميسازند و خانم رو بدهكار هم ميكنند

ما ملت حسينيم
افسردگي نداره.مطمعن باش تو هم چيزهايي داري كه خيليا ندارند همينكه شوهر با شعوري داري كه درك ميكنه نا ...

اون كه بله كاملا درسته يه جاهايي عصبي ميشه بدش مياد تند ميشه ولي انقد تو زندگي باهاش سختي كشيدم كه خودشم ميدونه خيلي بيشتر از ظرفيتمه ولي خيلي همو دوس داريم يعني عاشقونه زندگيمون ولي يه وقتايي شده محتاج پول نُون بوديم و پدر مادرش ذره اي هواش نداشتن من اينا اذيتم كرده خودمم خيلي كم تحمل بودم الان هي دارم رو خودم كار ميكنم كه حرص الكي نخورم ب قول شما همش شاكر خدا باشم

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
2740
اون كه بله كاملا درسته يه جاهايي عصبي ميشه بدش مياد تند ميشه ولي انقد تو زندگي باهاش سختي كشيدم كه خ ...

بازم خدا رو شكر خودتون دوتايي شاد هستيد همين ارزش داره.يه وقتايي بدون پول با خودش خيلي بديها و ناخوشيها رو هم مياره.ادمي  كلا رفاه رو دوست داره محاله كسي از رفاه و پول بدش بياد مگر اينكه اون پول براش ناخوشي و رخوت و ناكامي همراه اورده.

ما ملت حسينيم
خخخ اسم کاربریت خیلیییی باحاله😂😂 موندم چطوربه ذهنت رسیده

از صبح تا شب ک میخوابم جواب اینو باید پس بدم

😂🤦😭

برنج میخیساندم اون لحظه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
تو هم روز مرد به بقیه کادو بده داداش پدرت اونم با هیجان و خوشحالی زیاد به خودش یه تبریک هم نگو 

آره تصمیم گرفتم همین کارو کنم.با اینکه امسال اولین سالیه که مادر شدم،نینی تو شکمم هست،هیچی نداد،اما گفت هر جور شده واسه مامانم باید یه چیزی بخرم توقع داره😏

منم براش دارم

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
آره تصمیم گرفتم همین کارو کنم.با اینکه امسال اولین سالیه که مادر شدم،نینی تو شکمم هست،هیچی نداد،اما ...

مادر شدنت مبارک گلم روزت مبارک فردا خودت برای خودت یه کادو بخر هیچکی مهمتر از خودت نیست😘

اره دیگه میخواستم از دستش راحت شم البته اول میخواستم ادکلن بگیرم به نیت جدایی ولی دیدم این تضمینی ت ...

ینی بهترین کارو تو کردی😂😂منم از دوماه پیش هی تو گوش زد میکردم به شوهرم امروز همش به باد رف عموش فوت کرد دیگ درگیر اون شد😂😂

2706