2726
منظورش این بود من دیگه بجای اونروزا که نمیخریدم جبران میکنم، منم حرف زدنم مثه شوهرته ولی منظورم معام ...

میخوادبگه اون روزاتو خریدی متم الان باهم بی حساب شدیم تو ذهن خودش معامله میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم خارجه از هم دوریم ولنتاین و این چیزا نداریم ولی بهم روز زن و مادر رو تبریک گفت اخه بچه اولم دوماهشه از طرف اون گفت فکر کنم 😁بعدشم که هدیه مو گفت میگیره اومد بهم میده

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

من یه خرس کوچیک با یه عطر

اونم واسه هر دومناسبت

هم روز زن هم ولنتاین 😂ولی خب راضیم دیگه همین که بفکرم بوده و سوپرایزم کرد چون خودم اصن توقع نداشتم

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
2728
مادر شدنت مبارک گلم روزت مبارک فردا خودت برای خودت یه کادو بخر هیچکی مهمتر از خودت نیست😘

مرسی عزیزدلم،روز تو هم مبارک آبجی

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
الهی فداتشم.ان شاءالله ده برابر بهترشو خدا واست جبران کنه.بیخیال دلت نشکنه هرکی اندازه ی فهم خودش حر ...

ممنونم ازت.حرف درستی میزنی.هر کی فهم و شعور خودشو داره

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
ینی بهترین کارو تو کردی😂😂منم از دوماه پیش هی تو گوش زد میکردم به شوهرم امروز همش به باد رف عموش فو ...

اخی خدا رحمتش کنه    ولی خب اشکال نداره روزه مردم هست میتونی برنامه هات رو اون موقع اجرا کنی  

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
چجوری لاغرشدی تو امضات نوشتی؟

با اپلیکیشن کرفس ،رژیم کالری شماری

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢
بگو کنجکاو شدم باسانسوربگو    

والا خیلی زشته 

تو تاپیک جالبترین سوتی های  مامان اروین جون،که خیلی  معروفه که مال سال ۱۳۹۰ است خوندم 

یه خانم روز سالگرد ازدواجشون بوده همسرش می اد خونه  و بی تفاوت بوده 

خانمه دیگه بیخیال میشه 

تا شب 

شوهرش از اتاق صداش می زنه می گه خانم بیا کارت دارم

خانم می ره اتاق 

می بینه بعله آقا ۴تا النگو به ...... آویزان کرده 

پس شد انچه شد

ببخشید که گفتم