2726

😂😂😂😂

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
بیمزه😐
در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نشونم داد

من خودمم نمیدونم چرا قط شدم نی نی یار پاسخگو باش من دختر بی ازاریم گناه دارم 😕 وقتی پست میذارم میام از اول میخونم میگم این خانومه چقدر مثل من حرف زده😕 بعد نگا به اسمش میکنم میبینم عه اینکه خودمم😐 هنوز با کاربری جدیدم اشنا نیستم😕

🤣🤣🤣🙌

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

از بهشت تاپیک میزنی؟ 

واس جهنمیا موز ببر حداقل  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عالی سوپرایز شدم😁

😁😁😁😁😁

من خودمم نمیدونم چرا قط شدم نی نی یار پاسخگو باش من دختر بی ازاریم گناه دارم 😕 وقتی پست میذارم میام از اول میخونم میگم این خانومه چقدر مثل من حرف زده😕 بعد نگا به اسمش میکنم میبینم عه اینکه خودمم😐 هنوز با کاربری جدیدم اشنا نیستم😕
2706