2733
2734
عنوان

وبازهم حاضر جوابا بیایین 😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو بگو فدای اعتماد به سقف کاذبت 🤣

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
ببین همونایی که به شوخی تو گروه میگن نوکرتم خاک زیر پاتم اینجوری حرف میزدیم حالا نمیدونم اسمش چیه

اون لاتیه

باشی ب چیز دیگه میگن

خی وقتی هنوز قدرت تشخیص تو کلمات نداری اینجوری بهت توهین میگنم دیگه🤦🏼‍♀️😂

میشه برای سلامتی و ب دنیا اومدن ب موقع میوه درونم ی صلوات مهمونم کنی؟خدایا دامن همه منتظرا رو بحق علی اصغر سبز کن🙏
2740
یعنی چی

یعنی غلام ارزون قیمتم برات گرون نیستم ارزش گرونی نداری

چه میدونم چرت و پرتی گفتم دیگه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

الان بهش گفتم من بهت گفتم غلامتم تو چرا فکر میکنی اربابی میگه چون زمین دارم واسه همینه دیگه

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
2706