2733
2734

برای هدیه ولنتاین به مشاور مراجعه کنید و رابطه خودتون رو‌ مرور کنید و بهبود ببخشید. رابطه به فهم و درک متقابل نیاز داره نه به خرس قرمز و شکلات.

هدیه دادن و‌گرفتن بحثش جداست البته.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

به خاطر این ولنتاین چه بحث هایی که پیش نیومده

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂منظورت با تاپیک پربازدید هست؟

نخوندم اون تاپیک رو

الان اومدم سایت دیدم همه ذهنشون درگیره

موندم زنهای جامعه ما چرا انقدر محتاجن آخه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731
به خاطر این ولنتاین چه بحث هایی که پیش نیومده

از بس که همه چی شده دغدغه های بی ارزش و چشم و هم چشمی

مثلا در مورد همین ولنتاین ،اصل ماجرا که عشق ورزیه فراموش شده کلا

اون که بهله ولی گاهی آدم دلش هدیه میخواد چه اشکالی داره توقع سورپرایز داشته باشیم. من هیچ وقت کادو ...

بله هدیه دادن و گرفتن خیلی هم کار خوبیه و لازمه تو رابطه ، ولی الان تبدیل شده به دغدغه

2740
از بس که همه چی شده دغدغه های بی ارزش و چشم و هم چشمی مثلا در مورد همین ولنتاین ،اصل ماجرا که عشق و ...

یکی از اعضای خانواده ی من خارج از کشور هست و میگه اونجا هیچ خبری نیست نهایتا یه تبریک میگن همون روز

اینجا از دوماه قبل خرس قرمز و انواع شکلات توی فروشگاه ها هست و باعث چشم و هم چشمی و دعوا میشه

اصل این روز عشق ورزیدن هست با یه جمله ی محبت آمیز هم میشه این کار رو انجام داد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
بله هدیه دادن و گرفتن خیلی هم کار خوبیه و لازمه تو رابطه ، ولی الان تبدیل شده به دغدغه

نه من واقعا دغدغم نیس ولی واقعا دوست دارم شوهرم برام هدیه بخره 

ولی خوب کلا تو این خطا نیس .

که البته اشکالی نداره بنده خدا اینقدر فکرش مشغوله که بهش حق میدم یادش نباشه

یکی از اعضای خانواده ی من خارج از کشور هست و میگه اونجا هیچ خبری نیست نهایتا یه تبریک میگن همون روز ...

کاملا درسته حرفتون

ما اینجا همه چیو به گند میکشیم

نه من واقعا دغدغم نیس ولی واقعا دوست دارم شوهرم برام هدیه بخره  ولی خوب کلا تو این خطا نیس . ...

خب شما عاقل و فهمیده ای خانومی

اگه دوست داری خودت یه برنامه شام بزار

یه غذای خوشمزه و چندتا شمع و یه کیک کوچولو

اکثر مردهای ایرانی تو این مساله مشکل دارن، باید بهشون اموزش داد. هدف عاشقی کردنه، چه فرقی داره که زمینه شو فراهم کنه. 

ممنونم عزیزم لطف داری اره حتما همین کارا میکنم عزیزززززم❤❤❤❤❤

دلتون شاد، عشقتون پایدار، خونه تون گرم 😍🥰

2706