2733
2734
عنوان

شیر خشک سوپرامیل

70916 بازدید | 50 پست

سلام خانما کسی اخیرا ب بچش شیرخشک سوپرامیل داده؟ وزن دهیش چطوره؟ من دیگه واقعا سر وزن پسرم کلافه شدم آپتامیل جواب نداد، سیمیلاک هم ک فقط رژیمش گیر میاد و اونم جواب نداد. لطفا اگه تجربه ای درمورد سوپرامیل دارید بهم بگید. ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پسر من سوپرامیل میخوره، شیرین تر از نان هست که قبلا میدادم ،پسرم هم دوست داره . البته پسرم غذا هم خو ...

ماشالا نوش جونش باشه. شیر خودتون هم میدید؟ درکل از وزن دهی نان راضی تر بودید یا سوپرامیل؟

6 ماهشه و وزنشم 7200. وزن تولدش هم 3 کیلو

وزنش خوبه عزیزم من نان میدادم ب دخترم اصلا راضی نبودم الان اپتامیل میدم خوبه مهم اینه ک کدومش ب بچت بسازه وبی سوپرامیل خوبه 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2740
وزنش خوبه عزیزم من نان میدادم ب دخترم اصلا راضی نبودم الان اپتامیل میدم خوبه مهم اینه ک کدومش ب بچت ...

نه هم بهداشت گفت وزنش کمه هم دکتر. همش رو نمودار زرد میره بالا. اصلا هیچ وقت ب سبز نرسیده. آپتامیل هم 4 ماه اول دادم خوب نبود.

نه هم بهداشت گفت وزنش کمه هم دکتر. همش رو نمودار زرد میره بالا. اصلا هیچ وقت ب سبز نرسیده. آپتامیل ه ...

بهداشت ک فقط چرت میگه اصلا ب حرفشون گوش نده بچه از ماهی ک دنیا میاد باید ماهی ۷۰۰گرم ب بالا اضاف کنه من چون دخترم با وزن کم بدنیا اومد خیلی تحقیق کردم در موردش وزنش کم هست ولی ن خیلی شیر پی دی اف بهش بده برا بچه هایی ک وزنشون کمه اینو دکتر بهت نگفت بگیری ؟

بهداشت ک فقط چرت میگه اصلا ب حرفشون گوش نده بچه از ماهی ک دنیا میاد باید ماهی ۷۰۰گرم ب بالا اضاف کنه ...

اینم یه دوره درکنار آپتامیل معمولی بهش دادم هیچ فایده ای نداشت

الان دقیق اگه بچه شما تو ۶ماه باشه ماهی ۷۰۰گرم اضاف کرده 

6 ماهش تموم شده الان تو 7 ماه هست. من هرچی بچه دور و برم میبینم ک هم سن پسر من هستن بالای 8 کیلو هستن حتی اونایی ک وزن تولدشون از پسر من کمتر بوده. دکترش هم گفت الان باید وزنش 8 باشه. غذا هم دکتر از 4 ماهگی براش شروع کرد کم و بیش میخوره ولی بازم...

اینم یه دوره درکنار آپتامیل معمولی بهش دادم هیچ فایده ای نداشت

سوپرامیل شنیدم برا وزن گیری خوبه اینو بگیر عزیزم منم الان یکساله درگیری وزنگیری دخترمم ۲۳۰۰بدنیا اومد الان یکسالشه شده ۹کیلو منم کلی شیر عوض کردم فایده نداشت الان میخوام براش پدیاشور خارجی بگیرم 

6 ماهش تموم شده الان تو 7 ماه هست. من هرچی بچه دور و برم میبینم ک هم سن پسر من هستن بالای 8 کیلو هست ...

عزیزم هر بچه ای رشدش با بچه دیگه فرق میکنه من پسر دوستم همسن دخترمه ولی ۲برابرشه من ب دخترم ی مولتی ویتامین میدمش اشتها اوره و خیلی خوبه اسمش کیدی کر از ۶ ماهگیش دارم میدمش از دکترش بپرس اگه براش تجویز کرد بهش بده واقعا عالیه 

2706