2733
2734
عنوان

شیر خشک سوپرامیل

| مشاهده متن کامل بحث + 71924 بازدید | 50 پست
سوپرامیل شنیدم برا وزن گیری خوبه اینو بگیر عزیزم منم الان یکساله درگیری وزنگیری دخترمم ۲۳۰۰بدنیا اوم ...

مرسی عزیزم پس همون سوپرامیل میگیرم براش. من یه ماه هم سیمیلاک خارجی گرفتم 560 تومن پام دراومد. دکترش گفت شیرای خارجی و داخلی هیچ فرقی باهم ندارن الکی هزینه نکن. شوهرمم از اون موقع دیگه شیر خارجی نمیخره. نمیدونم چرا دکترا همچین حرفی میزنن درصورتی ک خودشون هم میدونن ک بافت و غلظت شیرای داخلی و خارجی چقد باهم تفاوت داره!

عزیزم هر بچه ای رشدش با بچه دیگه فرق میکنه من پسر دوستم همسن دخترمه ولی ۲برابرشه من ب دختر ...

تو داروخونه ها گیر میاد یا مثل شیرخشک خارجی باید اینترنتی سفارش بدیم؟ منو شوهرم هردومون خییییلی تپل بودیم تو بچگی. خاله و عمو و عمش هم همینطور. واقعا نمیدونم این بچه از ژنش اینطوریه یا بخاطر این شیرای مزخرف رشدش ضعیفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو داروخونه ها گیر میاد یا مثل شیرخشک خارجی باید اینترنتی سفارش بدیم؟ منو شوهرم هردومون خییییلی تپل ...

عزيزم بنظرم دكتر بچتو عوض كن شيراي مزخرفي ك تو ايرانه ب هيچ دردي نميخوره بچه دختر خالم براش شير اس ام آ خارجي گرفت بچه ٢كيلو نيمه الان ٨ماهشه وزنش از دختر من بيشتر 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
تو داروخونه ها گیر میاد یا مثل شیرخشک خارجی باید اینترنتی سفارش بدیم؟ منو شوهرم هردومون خییییلی تپل ...

پدياشور تو داروخونه هست ولي ايرانيشه چون ديدن مارك معروفيه مثلشو زدن ولي افتضاح بايد از سايت خارجيشو سفارش بدي براي ١سال ب بالاست 

پیامتون رو حتما ب شوهرم نشون میدم تا باورش بشه. مرسی عزیزم

خواهش ميكنم عزيزم فقط از چ سايتي شير سفارش دادين؟من دنبال سايت معتبرم 

پدياشور تو داروخونه هست ولي ايرانيشه چون ديدن مارك معروفيه مثلشو زدن ولي افتضاح بايد از سايت خارجيشو ...

نه منظورم اون مولتی اشتهاآوری ک گفتید کیدی کر از داروخونه میشه تهیه کرد؟

نه منظورم اون مولتی اشتهاآوری ک گفتید کیدی کر از داروخونه میشه تهیه کرد؟

اهان اره عزيزم تو داروخونه ها هست من خيلي ازش راضيم ب لطف اينه ك دخترم افتاد رو شير خوردنو غذا خوردن و يكم وزن گرفت 

خواهش ميكنم عزيزم فقط از چ سايتي شير سفارش دادين؟من دنبال سايت معتبرم 

تو اینستاگرام پیج babyfoodmarket_

اینجا فکرکنم فونتش بهم ریخته اون خط تیره آخر کلمه و کنار حرف t باید باشه. عکس پروفایلش هم یه استیکر آبی رنگ وسط زمینه ی سفیده

اهان اره عزيزم تو داروخونه ها هست من خيلي ازش راضيم ب لطف اينه ك دخترم افتاد رو شير خوردنو غذا خوردن ...

مرسی بابت راهنماییتون پس حتما میگم باباش براش بخره. من تا الان زیتوکید میدادم ک زینکش خیلی بالاست و قد پسرم ماشالا حسابی بلند شد. ولی الان یک ماهه ک اینم دیگه پیدا نمیشه

مرسی بابت راهنماییتون پس حتما میگم باباش براش بخره. من تا الان زیتوکید میدادم ک زینکش خیلی بالاست و ...

اينم توش زينك هست ميتوني اسمشو تو نت سرچ كني برات كامل توضيح ميده عزيزم هر موقع سؤالي داشتي ميتوني ازم بپرسي چون كاملا دغدغه خودمو داري 

اينم توش زينك هست ميتوني اسمشو تو نت سرچ كني برات كامل توضيح ميده عزيزم هر موقع سؤالي داشتي ميتوني ا ...

آره عزیزم الان سرچ کردم زینکش از زیتوکید هم بیشتره. واقعا ممنون. خیلی وقت بود داشتم دنبال یه مولتی خوب ب جای زیتوکید میگشتم. داروخونه هم خودش هیچی پیشنهاد نمی‌داد. فقط یه بار یه ویتامین آ. د دادن ک اصلا ب درد نمیحورد و زینکش خیییییلی کم بود. شما روزی چقد از این کیدی کر بهش میدید؟

2706