2733
2739
عنوان

مامانا از کی علائم زایمان داشتین؟

460 بازدید | 58 پست

علائمتون چی بود؟

زایمانتون چی بود؟چطور بود؟بیایید یکم حرف بزنید درموردش لطفا😊

من اخرای 39هفته ام هیچ علامتی ندارم😆

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

کسی اومد منم خبر کن

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم هیییچ علائمی نداشتم.تا هفته ی چهل و دو.دهانه رحمم هم باز نشد حتی با سوزن فشار😐.این شد که خداروش ...

بسلامتی😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من تا اخر هفته سی ونه درد نداشتم سی و نه که تموم شد نصف شب ساعت ۲ بود فکر کردم دلپیچه دارم اما درد نبود تا ساعت ۴ تو دلم اشوب بود اما بدون درد مثل کسی که میخواد اسهال بشه بچه تو‌دلم جمع شده بود پایین تکون هم نمیخورد تا اینکه صبح بازم بدون درد کیسه ابم پوکید😂😂😂

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد
من 38هفته ام منتظره علایم و دردم ولی هیچ خبری نیس...معاینه شدی؟؟ معاینه رو روند زایمان تاثیر داره؟

اره دوبار شدم

بنظرم نداره

چون من فرق خاصی نکردم.

البته بقول دکتر تو فاز نهفته زایمان هستم و متوجه نمیشم 

2738
کسی اومد منم خبر کن

بیا گلم

تاریخ زایمانت کی هست منم شنبه وقتمه ولی خبری نیس دوهفتس دارم رازیانه وزیره وسیاهدونه وخاکشیر و روغن زیتون واینا میخورم دیگه نمیدونم چکارکنم تازه بچه دومم هست میگن بچه دوم زودتر میاد😏

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
من تا اخر هفته سی ونه درد نداشتم سی و نه که تموم شد نصف شب ساعت ۲ بود فکر کردم دلپیچه دارم اما درد ن ...

وای چه بامزه تعریف کردی😁خب بقیشم بگو😊

من یکی دوبار دلپیچه داشتم یعنی بخاطر زایمانه؟

من آخر ۳۷ هفتم بود که ترشحات قهوه ای داشتم بعدشم انقباض انقباضام هر نیم ساعت یه بار بود بعد شد هر ی ...

بعدشم بگووووو لطفا😊

من 38هفته ام منتظره علایم و دردم ولی هیچ خبری نیس...معاینه شدی؟؟ معاینه رو روند زایمان تاثیر داره؟

اگه همراه تحریک باشه تاثیر داره.

سکس و ریختن منی داخل رحم خیلی موثره

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
اره دوبار شدم بنظرم نداره چون من فرق خاصی نکردم. البته بقول دکتر تو فاز نهفته زایمان هستم و متوجه ...

نهفته دیگه چجورشه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706