2726
عنوان

مامانا از کی علائم زایمان داشتین؟

459 بازدید | 58 پست

علائمتون چی بود؟

زایمانتون چی بود؟چطور بود؟بیایید یکم حرف بزنید درموردش لطفا😊

من اخرای 39هفته ام هیچ علامتی ندارم😆

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

کسی اومد منم خبر کن

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم هیییچ علائمی نداشتم.تا هفته ی چهل و دو.دهانه رحمم هم باز نشد حتی با سوزن فشار😐.این شد که خداروش ...

بسلامتی😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من تا اخر هفته سی ونه درد نداشتم سی و نه که تموم شد نصف شب ساعت ۲ بود فکر کردم دلپیچه دارم اما درد نبود تا ساعت ۴ تو دلم اشوب بود اما بدون درد مثل کسی که میخواد اسهال بشه بچه تو‌دلم جمع شده بود پایین تکون هم نمیخورد تا اینکه صبح بازم بدون درد کیسه ابم پوکید😂😂😂

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد
من 38هفته ام منتظره علایم و دردم ولی هیچ خبری نیس...معاینه شدی؟؟ معاینه رو روند زایمان تاثیر داره؟

اره دوبار شدم

بنظرم نداره

چون من فرق خاصی نکردم.

البته بقول دکتر تو فاز نهفته زایمان هستم و متوجه نمیشم 

کسی اومد منم خبر کن

بیا گلم

تاریخ زایمانت کی هست منم شنبه وقتمه ولی خبری نیس دوهفتس دارم رازیانه وزیره وسیاهدونه وخاکشیر و روغن زیتون واینا میخورم دیگه نمیدونم چکارکنم تازه بچه دومم هست میگن بچه دوم زودتر میاد😏

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
من تا اخر هفته سی ونه درد نداشتم سی و نه که تموم شد نصف شب ساعت ۲ بود فکر کردم دلپیچه دارم اما درد ن ...

وای چه بامزه تعریف کردی😁خب بقیشم بگو😊

من یکی دوبار دلپیچه داشتم یعنی بخاطر زایمانه؟

من آخر ۳۷ هفتم بود که ترشحات قهوه ای داشتم بعدشم انقباض انقباضام هر نیم ساعت یه بار بود بعد شد هر ی ...

بعدشم بگووووو لطفا😊

من 38هفته ام منتظره علایم و دردم ولی هیچ خبری نیس...معاینه شدی؟؟ معاینه رو روند زایمان تاثیر داره؟

اگه همراه تحریک باشه تاثیر داره.

سکس و ریختن منی داخل رحم خیلی موثره

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
اره دوبار شدم بنظرم نداره چون من فرق خاصی نکردم. البته بقول دکتر تو فاز نهفته زایمان هستم و متوجه ...

نهفته دیگه چجورشه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706