2733
2734
عنوان

مامانا از کی علائم زایمان داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 58 پست
وای چه بامزه تعریف کردی😁خب بقیشم بگو😊 من یکی دوبار دلپیچه داشتم یعنی بخاطر زایمانه؟

چی بگم‌ تا بیمارستان پوشک گذاشتم تا لباسام خیس نشن بازم درد نداشتم 😂😂😂فقط حس شدید اسهال اما اسهال نبودا مثل دلپیچه و اسهاله ، تا اینکه کیسه مثل بمب ترکید و اب کیسه یه هم با فشار زیاد اومدددددد و همچنان فقط دلپیچه داشتم نمیدونم چرا درد نداشت😂😂😂

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم‌ تا بیمارستان پوشک گذاشتم تا لباسام خیس نشن بازم درد نداشتم 😂😂😂فقط حس شدید اسهال اما اسهال ...

زایمانت طبیعی بود؟خوب پیش رفت؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
زایمانت طبیعی بود؟خوب پیش رفت؟

اره اخراش یعنی نیم ساعت اخر درد داشت ولی وقتی سر مبارک نی نی اومد بیرون مثل صابون پرید بیرون😂😂😂😂😂 منم راحت شدم بخیه که زد نه که بدنم سر بود دردی حس نکردم نیم ساعت بعدش مثل ندید بدیدا افتادم به غذا خوردن شدید گرسنم بود شدیددددد دددد

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد
2728
ای جان بسلامت دنیا بیاد مغز بادومت😍😍 منم میزارم رهام 

بسلامتی😍ایشالا نامدار باشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
من اینقددر تحرک داشتم واسترس از هفته سی وپنج درم شروع شد اولین روز که وارد ۳۷ هفته شدم زایمان کردم

ای جانم😍

اره اخراش یعنی نیم ساعت اخر درد داشت ولی وقتی سر مبارک نی نی اومد بیرون مثل صابون پرید بیرون😂😂😂😂 ...

خیلی باحال بود😅

خداروشکر زایمانت خوب بود وزن نینیت چند کیلو بود؟

من سر دوتاش درد گرفتم کمرد رد شدید میگرفت ول میکرد بعدش ۷یا۸ ساعت درد و هوار و داد و جیغ تا فسقلی ها اومدن دنیا😍😍😍😋😋☺

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
سه و نیم کیلو

ممنون گلم وقت گذاشتی😘

من سر دوتاش درد گرفتم کمرد رد شدید میگرفت ول میکرد بعدش ۷یا۸ ساعت درد و هوار و داد و جیغ تا فسقلی ها ...

سلامت باشن😍😍😍