2752
2739
عنوان

💚💚دکترانوشه💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 31 پست
اصلا اینطور نیست سخنرانیشونو راجع ب بانو گوش بدین حتما

https://www.aparat.com/v/p9bRl/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87_%D8%A8%D8%A7_%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D8%AC%D9%88%DA%A9_%D9%87%D8%A7_%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86_%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B1%D9%88https://www.aparat.com/v/p9bRl/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87_%D8%A8%D8%A7_%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D8%AC%D9%88%DA%A9_%D9%87%D8%A7_%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86_%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B1%D9%88

خواهش میکنم عزیزم، آره خودش تو یه همایش آدرس پیجشو داد Anooshehandisheh.ir

مرسی گلم🌹🌹❤❤

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیبینم کلیپهاشون رو اصلا، بنظرم بشدت ضدزنن و زن رو قشنگ جنس دوم میدونن. 

به نظر من که ایشون زن رو از جنس دوم هم پایین تر میدونند وکلا تا اونجایی که من حرفاشون رو گوش کردم به نظر من ایشون بیشتر یک سخنران هست تا روانشناس

https://www.aparat.com/v/p9bRl/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87_%D8%A8%D8%A7_ ...

خب این ک شوخیه اول راجع ب خانوما بعدشم راجع ب اقایون ک میگه اقایون مث سیمانن 😂😂یا زنا احمقن ک شوهر میکنن🙂ضدزن نبود از نظرم

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
به نظر من که ایشون زن رو از جنس دوم هم پایین تر میدونند وکلا تا اونجایی که من حرفاشون رو گوش کردم به ...

وا شما تا اخر گوش بده متوجه میشی 

تا روانشناس خوبی نباشی نمیتونی انقد خوب سخنرانی کنی🙂

خب این ک شوخیه اول راجع ب خانوما بعدشم راجع ب اقایون ک میگه اقایون مث سیمانن 😂😂یا زنا احمقن ک شوهر ...

خب زن رو احمق ذاتی میدونه یک دوم مثل سیمان خیلی بهتره تا اینکه طرف کل کهکشان رو بهم ریخته بعد اگه شوخیه وهمه باید جنبه شوخی داشته باشند ایشون 5 دقیقه بشینه یکی با شخصیت خودش شوخی کنه اگه جنبه وتحمل داشت بعد بیاید با مردم شوخی کنه

2740
خب زن رو احمق ذاتی میدونه یک دوم مثل سیمان خیلی بهتره تا اینکه طرف کل کهکشان رو بهم ریخته بعد اگه شو ...

احمقه ک شوهر میکنه ینی بلانسبت مردا نادان ترن..

نمیشه همیشه خشک برخورد کرد ک خندم نیازه برا اجتماع 

شخص خاصی رو ک مورد تمسخر قرار نداده ک بخوایم جبهه بگیریم

چی گفته ایشون روانشناس خوبیه؟ ایشون فقط تبلیغات داره

من ک همه کلیپاشونو گوش دادم نوشتم ب نظرم رو دستشون نیست نمیدونم حالا شما غیر مسئله ای ک گفتین دیگه چرا قبولش ندارین

احمقه ک شوهر میکنه ینی بلانسبت مردا نادان ترن.. نمیشه همیشه خشک برخورد کرد ک خندم نیازه برا اجتماع& ...

نه معنای نادان تر بودن مرد رو نمیدهد مثلا دختری ازدواج میکند من میگم اون احمق هست که با این مرد ازدواج کرده این معناش این نیست که اون مرد نادان هست شاید هم خیلی دانا باشه اما مثلا زورگو ویا دست بزن داره من بر اون اساس میگم دختره احمق هست

احمقه ک شوهر میکنه ینی بلانسبت مردا نادان ترن.. نمیشه همیشه خشک برخورد کرد ک خندم نیازه برا اجتماع& ...

خب یک دفعه هم بشینه شش دقیقه راجع به خودش شوخی کنند وبعد بیاید با مردم شوخی کنه

نه معنای نادان تر بودن مرد رو نمیدهد مثلا دختری ازدواج میکند من میگم اون احمق هست که با این مرد ازدو ...

خو اگ ب شخص خاصی اشاره میکرد حرف شما صحیح بود وقتی میگه خدایا چرا زن رو زیبا افریدی میگه تا تو خوشت بیاد ازش ..میگه چرا احمق افریدی؟ خدا جواب میده تا از تو خوشش بیاد.. کاملا مشخصه مردو کوبیده😅

خو اگ ب شخص خاصی اشاره میکرد حرف شما صحیح بود وقتی میگه خدایا چرا زن رو زیبا افریدی میگه تا تو خوشت ...

مرد رو کوبیده ولی معناش اینه زن ذاتا احمق هست حالا مردهم کوبیده

اصلا روانشناسی که بیاید ادمها رو بکوبه خوبه؟

از همه به کنار ایشون ایا استاد دانشگاه هست؟

اگر بله استاد کدوم دانشگاه هستند؟