2737
2739
عنوان

چجوری تو چشم بقیه جذاب باشم؟

1571 بازدید | 11 پست

سلام خانوما چن روزیه که حس میکنم از قیافه و هیکلم راضی نیستم و حس خیلی بدی بهم دس میده

میخواستم بپرسم چیکار کنم که اعتماد به نفسم بره بالا و خودمو دوس داشته باشم و هم اینکه چیکار کنم که تو یه جمع جذاب باشم و آدما رو جذب خودم کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همینکه دنبال اینید که تو چشم باشید و دیگران رو جذب کنید نشون میده اعتماد به نفستون کمه 

آدمی که اعتماد به نفس داره براش نظر دیگران مهم نیست که حالا جذاب باشه یا نباشه 

2738

اجتماعی باش برو توجمعشون بگو بخندو شاد باش هواست ب اطرفیانت باشع ب خودت برس برو باشگاه لباس خوب عطرای جورواجور بزن آرایش ملیح ورفتار خوب همه رو ب خودت جذب میکنی 

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم😁

ببین دوست عزیز تو این دور زمونه خونگرمی و بگوبخندت براه باشه و ازکسی چیزی نخوای بقول خودمون آویزونه کسی نباشی دوربرت شلوغه امان از روزی که کارت گیر باشه و ازاطرافیانت کمک بخوای اونوقت هم خودت افسرده میشی هم اونا فرار میکنن خخخ

می درخشیم چون الماسیم..!

بهتره تموم اینارو بزارین کنار یه دوره اس اگه شرکت کنید کل زندگیتون رو تغییر میده منم باورم نمیشد ولی بعد کم کم معجزشو تو زندگیم دیدم، ازت یه زنی میسازه که کل فامیل محو رفتارات بشن، تموم سیاست های زندگی و زن قوی و با اعتماد به نفسو با فیلم بهت توضیح میده، اسم دورشم زن کاریزماس

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1