2733
2734
عنوان

مادرای شمام این شکلین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 41 پست
دقیقا من الان دیگه از دانشگاه میخوام انصراف بدم چون فقط هزینه بیخودیه وقتی درس نمیخونم ولی از حرفای ...

کاری که به صلاحت هست انجام بده بجایه دانشگاه الکی رفتن و مدرکی که بدرد نمیخوره گرفتن، همون پول بده برا کلاس مفید هنری، اگرم بهت حرفی زدن بگو اینطوری صلاح دیدم 

مادرشما تجربش خیلی بیشتره و سابقه یه زندگی و شوهر و بچه داشته ..بنابراین میدونه ایشونم که موصوع بچه ...

الان من چیکار کنم؟؟دیگه در حیطه درس خوندن مغزم جواب نمیده دوس دارم برم دنبال علاقه ی خودم ارایشگری ولی تا یه چیزی میگم میگه نه مگه ارایشگری شغله چندسال دیگع مشتریات کم میشه و ...فقط فکر میکنه موفقیت یعنی درس خوندن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته، اینکه خوبی میکنن بعد برا همه کارایی که کردن منت میزارن سر آدم اگر یه حرفی خلاف میلشون بزنیم، ...

چون بچه ها مستقل نیستن ..اگر بچه ها چه پسر و چه دختر مستقل بودن تو همه زمینه ها دیگه دخالتی وجود نداشت ..شما در نظر بگیر واسه ازدواج جهاز رو خانواده دختر میده عروسی هم خانواده پسر بنابراین هردو خانواده به خودشون حق میدن که در تمامی مسائل تصمیم بگیرن ..و تا 100 سالگی بچه یا نگرانن یا باید حمایت کنن از هر نظر ..

2731

راستی فکر نکنی کار با بچه کوچیک شیر  میخوره راحته،خیلی سخته،هیچ فرقیم نمیکنه کارش چی باشه ، هرکدوم یه جور زیاد یا کم ولی سخته،من ک سختمه،خصوصا اینکه میزارم پیش کسی اصلا خوشم نمیاد

الان من چیکار کنم؟؟دیگه در حیطه درس خوندن مغزم جواب نمیده دوس دارم برم دنبال علاقه ی خودم ارایشگری و ...

شما باید کاریو کنی که فکر میکنی درسته ...همه که نباید حالا درس بخونن ..اما مادر شما قطعا تو فکرش اینه که الان فوق لیسانس دیگه معمولیه چه برسه به دیپلم ..پس فردا بچتون بزرگ میشه به شدت تاثیر گذاره..آرایشگر تحصیلکرده قطعا بهتره 

2740
چون بچه ها مستقل نیستن ..اگر بچه ها چه پسر و چه دختر مستقل بودن تو همه زمینه ها دیگه دخالتی وجود ندا ...

اینکه شما میگی درسته ولی مثلا اگر حرفی بزنیم که مطابق میلش نباشه و تاییدش نکنیم برا کلاس زبانی که از  اول دبستان هم منو فرستاده و مثلا کلاس تقویتی مدرسه و همه چیز خلاصه منت میزاره، کلا باید همه جا بگیم هرچی میگی درست میگی واین خیلی بده یعنی فاجعس، چون دیگه ناسلامتی پدر مادر در قبال بچه هاشون وقتی تا بچه هستن حالا جهاز رو نمیگما همین مدرسه رفتن و پوشاک رو میگم یه وظایفی دارن نه اینکه اگر مدرسه فرستادنمون یا برامون لباس خریده باشن بخوان سرمون منت بزارن

اینکه شما میگی درسته ولی مثلا اگر حرفی بزنیم که مطابق میلش نباشه و تاییدش نکنیم برا کلاس زبانی که از ...

بله کاملا درسته ..گفتم که تو کامنت اول ..متاسفانه این صعف فرهنگی هست ..تازه بعصیا هر روز به بچه هاشون میگن پدرت فلان بود و من به خاطر شما تحمل کردم ..و چنان عذاب وجدانی به بچه میدن که حد نداره ..