2410
2553
عنوان

مادرای شمام این شکلین؟؟

591 بازدید | 41 پست

مامان من خیلی خوب و دلسوزه و واقعا به خاطر ما بچه هاش از خودش گذشت و همه عمرشو پای ما گذاشت اما یه اشکالی ک داره اینه ک دوست داره واسمون تعیین تکلیف کنه و همه چی حرف اون باشه اگه به حرف اون نباشه کلی میزنه تو سرمون ک شما خل هستین هیچی نمیفهمین هنوز بچه این بچه فلانی زرنگه شما ساده این 

و اگه یه کاری کنیم ک اون دوس نداشته باشه کلا میره واسمون تو قیافه و لحن حرف زدنش خیلی بد میشه باهامون

خب میدونین بعضی جاها واقعا حق داره ولی نه همه جا

و این روی ارامش و زندگی من تاثیر گذاشته

مثلا یه نمونه من بچه کوچیک دارم بهم میگه بچه رو دارن برو دانشگاه منم به اصرار اون رفتم دانشگاه سه ماه هم به من و هم بچم و هم شوهرم سخت گذشت اخرش موقع امتحانا مغزم جواب نداد و نمره هام افتضاح شد

چون اگر نمیرفتم مدام مغزمونو میخورد که تو ساده ای که انقد زود بچه دار شدی فلانی ببین با بچه رفته درس خونده مدرک گرفته

من واقعا نمیدونم چیکار کنم بارها باهاش دعواهم افتادم اما واقعا دوسشم دارم خوبی هایی ک در حق ما کرده خیلی زیاده دلم نمیاد بهش حرف بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

فقط میتونم بگم ،خوشبحالت مامان داری 

سایه ش از سرت کم نشه

مامانمو خدا برگردونه ،بزنه تو سرم هم اوف نمیگم.....

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

اول ..مادرها و پدرهای ایرانی از خودشون میگذرن اماا بعدش دایما یا میگن به زبون یا خودشون رو محق دخالت میدونن ..این ضعف فرهنگی هست کلن 

دوم شما وقتی به هر حرفی راه میای و بدون توجه به خواسته خودت ..به هر سازی میرقصی ..معلومه که هنوز مستقل نیستی 

وگرنه درس و دانشگاه و نمرات شما ربطی به کسی نداره 

گرچه من با مامانتون کاملا موافقم

2706