2733
2739
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70150 بازدید | 244 پست
دخترتون چند سالشه؟خوب خیلی سخته براشون نمیتونن خودشونو جمع و جور کنن

دخترم ۱۴ سالشه گفتن مادر زادی واژنش بسته س 

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اطراف ما هر کی زود پریود شده کوتاهه. امثال شما استثنا هستن نمیشه روش حساب کرد

حالا بر عکس تو فامیل ما اکثرا دخترا رشدشون بعد پریودشون بوده واسه همین گفتم شاید به ژنتیک مربوط باشه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
😐😐😐

😁😁😁خوب دوست ندارم فعلا دخترم پریود بشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
برعکس من که 12 سالگی شدم و مامانم خودش فهمید بس که مضطرب بودم و با ناراحتی زیاد گفت خیلی زود بود واس ...

مامان من چون خودش زود عادت شده بود احتمال میداد ک منم زود بشم برا همین از قبل منو آماده کرده بود و اصلا من نترسیدم. وقتی دید بهم تبریک گفت و بعدم برام هدیه خرید. تمام لوازم مورد نیازوبرام خرید گذاشت تو حمام فقط گفت نزار داداشت متوجه بشه ک خودت اذیت نشی.

فقط فکر قدش باش بقیه چیزا حل میشه به مرور زمان. دختر منم ۱۲سالگی پریود شد که اصلا انتظارش و نداشتم. ...

زياد ربطي نداره منم ١١ سالم بود پريود شدم ولي قدم ١٨٣ حتي اَز كسايي كه ديرتر پريود شدن بلندترم 

كسايي كه خيلي زود ميشن ممكنه كوتاه بمونن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
۱۵۸

خوبه باباااا

منم 155 هستم، خواهرمم حدود دوازده سالگی پریود شد و مامانم از ترسش بردش دکتر غدد و یکسال آمپول زد و.... در نهایت خواهرم 160 یا 162 شد. چون قد پدر مادرم به ترتیب 170 و 157 بود. 

غصه شو نخور، همین خوب و کافیه ولی اگر هی راجع بهش حرف بزنی و نگران باشی، حساس میشه و فکر میکنه واااقعا نقصه، با اینکه اصصصلا نقص نیست! به فکر اعتماد به نفس دخترت باش و بهش روحیه بده، بیشتر از قد به کارش میاد. 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2740

از خواهر شوهرت سؤال كن چن سالگي پريود شده معمولا دختر تو اين مورد به عمه ميكشه اگه ديدي تو همين حول و حوش بوده نگراني نداره. ولي اگه ديدي خيلي زودتره ببرش دكتر اگه نشانه بلوغ زودرس باشه با دارو عقب ميندازه.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
دخترم ۱۴ سالشه گفتن مادر زادی واژنش بسته س 

واقعا؟یعتی هیچ وقت نمیشه🤔

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
برعکس من که 12 سالگی شدم و مامانم خودش فهمید بس که مضطرب بودم و با ناراحتی زیاد گفت خیلی زود بود واس ...

دقیقااا مث  من.

دوسه سال کامل مادرم خبر نداشت.

از تیکه پارچه استفاده میکردم عوض پد😔😔

دقعه اول لباس زیر کثیفمو تو حموم دیده بود ولی اصلا توجهی نکرد نه غذای خاصی نه مراقبتی هیچی😔😔

زياد ربطي نداره منم ١١ سالم بود پريود شدم ولي قدم ١٨٣ حتي اَز كسايي كه ديرتر پريود شدن بلندترم  ...

اره دوست منم هفده سالگی قبل دانشگاه پریود شد ولی قدش 156 بود. 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
دخترمنم الان 12سالشه 11ونیم  پریودشد داشتم دیوونه میشدم دکترغددهم بردمش براقدش نگران بودم و هست ...

اخه چه ربطی به قدداره؟این حرفارو کی گفته بهتون؟من ۱۱سالگی شدم..الانم قدم ۱۷۳هست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مامان من چون خودش زود عادت شده بود احتمال میداد ک منم زود بشم برا همین از قبل منو آماده کرده بود و ا ...

😐😐😐😐

2706